2. aprill 2009

2. aprill 2009

Täna mängisid Paide Gümnaasium ja Tallinna Ranniku Gümnaasium.

AHHOI – HURRAA – täna tehti nende mängude UUS REKORD. Sellega sai hakkama 4. võistkond “RÜNNAKRÜHM”.

Palju õnne võitjatele ja kõikidele teistele osalejatele:)

Kuid see võit ja rekord olid ainult üks osa meie tegemistest. Terve eilne päev oli lihtsalt väga tore ja lahe ja mõnus. Kõik noored olid nii toredad, sõbralikud, humoorikad ja vaimukad. Juba hommikul vara laulsid paidekad laulu ühest imemaast, kus maa on kullast, pargipingid nahast jne. Laulu kuulates tekkis kange tahtmine seal imemaal ära käia. selgus, et see polegi teab mis kauge koht – see ju Paide ise. Kes veel Paides käinud pole, mingu kindlasti:)

Tallinna Ranniku Gümnaasium sai aga hakkama asjaga, millega keegi veel toime pole tulnud. Nemad võtsid kätte ja hakkasid iseenda kehade abil vormima tähti. Valmis tehti A, I, U, K, N, N ja R. Küsite, et miks sellised tähed? Noh, nupukad saavad ju isegi aru, et nendest pandi kokku sõna RANNIKU.

Olgu öeldud, et ega kergete killast see asi polnud. Eriti rasked olid “R” ja “U” täht. Ja “I” pidi ka tagurpidi, st pea peal seisma:).

Kõige lõpuks tegi üks noormees meile ka tantsulise eteduse – tema keerlemine, pöörlemine ja saltod panid kõiki vaatajaid imestama ja ahhetama!