12. okt 2009

12. oktoober 2009

Tänased mängijad olid Tallinna Arte Gümnaasiumist ja Tallinna 53. Keskkoolist.

Ja mäng oli tänu nendele gigavahvatele noortele inimestele sõnulseletamatult tore. Need noored olid superlahedad, vaimukad, mängulustilised, ülimalt rõõmsameelsed ja hakkajad – eranditult kõik:))))
Kõigele krooniks oli täna koguni 2 sünnipäevalast – Laura ja Laura. Nendele lauldi ka õnnitluslaul. Palju õnne meiegi poolt!

Kuna see oli meie mängudesarja viimane mäng, siis lõpetuseks oli niisugune päev mõistagi suurepärane. Mänguga ei pandud kogu loole punkt, vaid hoopis HÜÜUMÄRK!!!!

Kui nüüd aga kõigest järjekorras rääkida, siis päev algas Õpetajate majas. Pärast kogunemist ja soojendusülesannete lahendamist astusid lavale mõlemad koolid. Kordamööda. Tallinna Arte Gümnaasium esitas ühiselt laulu “Naerata” ja Tallinn 53. Keskkool laulu “Sügis”.
Mõlemad palad olid kahtlemata asjakohased, sest väljas möllas tõeline põhjala sügis. Tuul puhus, vihma kallas ja oli külm – brrrrrrrrrrr! Aga ees ootas orienteerumine vanalinnas…

Kui nüüd mõni lugejatest arvab, et orienteerumine jäi ära, siis ta eksib kõvasti. Sest noored ütlesid, et nemad vihma ei karda ja orienteeruda on kindlasti vahvam kui tubast mängu mängida. Mõeldud, tehtud! Moodustasime võistkonnad ja mäng läks lahti…

Peaaegu 2 tundi orienteerumist päädis läbimärgade ja külmetavate noortega… Õnneks lasime härra Peppersackil ohtralt kuuma teed keeta, nii et saabudes ootasid noori juba auravad teekannud. Pärast paari tassi teed, hakkas hangunud veri taas soontes ringi käima:)

Rasked välitingimused ei heidutanud aga meie tänase päeva kangelasi, oh ei. Orienteerumast saabuti sama rõõmsameelselt, nagu sinna mindigi. Ikka olid noortel suud naerul ja nali huultel:)

Kui härra Peppersack oli noori kostitanud ka lõunasöögiga, siis edasi asusid võistkonnad ajugümnastikat tegema. Toimus viktoriin, mille tulemused olid üle keskmise:) Lisaks lahendasime ka mõned tikuülesanded, mis paistsid võistlejatele täitsa meeldivat!

Igal juhul sai kõigest sellest kõigest üks maruvahva päev, mida juba naljalt ei unusta:))) Soovime omalt poolt kõikidele edu, õnne ja jaksu jääda ikka sama positiivseteks!

Eraldi tahame aga kindlasti välja tuua 1 võistkonna, kes osutus teistest paremaks.
Tänase päeva võitjaks tuli võistkond nr 4 “1 Kukk ja 5 Kana”. Palju, palju õnne võitjatele!!!

Kuidas kõik tegelikult oli, saate ise oma silmaga vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=CB38cWsbBuE

Siin on näete ka kõikide teiste võistkondade tulemusi:
I koht – võistkond nr 4 “1 Kukk ja 5 Kana” (61,5 punkti)
II koht – võistkond nr 5 “Kepsutajad” (60,5 punkti)
III koht – võistkond nr 7 “Valeria ja Sõbrad” (58 punkti)
IV koht – võistkond nr 6 “6. ast” (52,5 punkti)
V – VI koht – võistkond nr 1 “Nr 1” ja võistkond nr 8 “Nr 8 ehk Spetsialistid”(51 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Last but not least”(41 punkti)
VIII koht – võistkond nr 3 “Vikerkaar” (39 punkti)