29. sept 2009

29. september 2009

Täna mängisid võistlusmängus koos Tallinna Tehnikagümnaasiumi ja Tallinna 53. Keskkooli noored.
Meil kõigil vedas nii noortega kui ka ilmaga. Kui hommik oligi pisut pilmine ja kohati vihmane, siis mängu ajaks tuli päikegi välja. Ja rahet hakkas sadama alles pärast mängu!

Taas olid kokku tulnud vahvad noored inimesed, kes näiasid oma oskusi nii nuputamises, orienteerumises kui laialdastemas teadmistes. Kogu seltskonnas oli üks noormees, kes algusest peale kogus oma võistkonnale hulgaliselt lisapunkte, kuna oli nuputamisülesannetes iseäranis kibe käsi. See tuligi võistkonnale väga kasuks, sest just need nuputamise punktid viisid nimelt selle võistkonna võidule.

Aga lisaks toredatele noortele, olid meiega koos ka kaks entusiastlikku õpetajat, kes arvasid, et seesugust mängu võiks korraldada ka õpetjatele. Nende arvates on nende koolis küll nii palju mänguhuvilisi õpetajaid, kes võiksid kasvõi oma võistkonna näol pakkuda konkurentsi noortele:)
Idee on igatahes hea ja vajab põhjalikku kaalumist. Võib-olla võikski tulevikus korraldada ka võistlusmänge õpetajatele…

Ja kui me tuleme nüüd tagasi päevakangelaste juurde, siis tänased võidumehed olid võistkonnast nr 8, mille nimeks oli “Polegi”. PALJU ÕNNE!

Kuidas kõik tegelikult oli, saate ise oma silmaga vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=ZbdXKUotfuA

Siin on aga näha kõikide võistkondade tulemused:
I koht – võistkond nr 8 “Polegi” (57 punkti)
II koht – võistkond nr 7 (55 punkti)
III koht – võistkond nr 5 “Liha – Mjaso” (52 punkti)
IV koht – võistkond nr 3 “Kolmandad” (51,5 punkti)
V koht – võistkond nr 2 “Nr 2″(51 punkti)
VI koht – võistkond nr 4 “Nimetud” (49,5 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Plikad ja Poiss”(44 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “Ekslejad” (35 punkti)