23. sept 2011

23. september 2011

Täna mängisid võistlusmängu õpilased Jakob Westholmi Gümnaasiumist ja Tartu Vene Lütseumist.
See oli meie orienteerumismängude juubeliseeria avaüritus. Oli aasta 2008, kui pidasime maha esimesed võistlusmängud. Nüüdseks on toimunud juba 9 ja täna algasid 10. mängud.

Oli väga tore päev! Ja nii vahvad noored inimesed – aktiivsed, toimekad, teotahtelised, rõõmsameelsed ja humoorikad. Just niisugused, nagu ühed noored olema peavad. Kõik kaheksa võistkonda tegid tublit tööd – orienteerusid edukalt, lahendasid päris hästi mitmesuguseid ülesandeid, tegid vahvaid fotosid ning osalesid küllaltki heade tulemustega ka viktoriinis. Võib-olla kõige rohkem valmistasid peamurdmist nuputamisülesanded, mis olid oma olemuselt küll väga lihtsad, ent samas ka veidi ebatavalised, sest ega koolis niisuguseid ülesandeid ju igapäevaselt ei lahendata. Sellegipoolest „närisid“ noored end edukalt läbi ka nendest ülesannetest. Hästi tehtud!

Kogu päeva jooksul said kõik võistkonnad erinevate ülesannete eest koguda punkte. Mõnel võistkonnal oli rohkem õnne, mõnel jälle vähem. Eks see ol ju ikka nii… Võidukas võistkond oli aga teistest päris palju parem ja kogus kokku tervelt 93 punkti. Palju õnne võistkond „Hea Plaan“! Teil oli tõepoolest plaan, mis töötas edukalt ☺
Palju õnne ka kõikidelel teistele võistkondadele, kes pakkusid visalt võitjatele konkurentsi!

Kokkuvõttes olid tulemused järgmised:
I koht – võistkond nr 1 “Hea Plaan” (93 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “Päike” (74 punkti)
III koht – võistkond nr 2 “Võitjad” (66 punkti)
IV koht – võistkond nr 8 “Lambikad” (64 punkti)
V koht – võistkond nr 3 “Vägevad” (61 punkti)
VI koht – võistkond nr 6 “Jõekits” (60 punkti)
VII koht – võistkond nr 5 “Estonia” (58 punkti)
VIII koht – võistkond nr 7, kel polnudki nime (44 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=ngyYBU55i0g