29. sept 2011

29. september 2011

Täna mängisid võistlusmängu noored Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist ja Lasnamäe Gümnaasiumist.

Tõttöelda oli tänase päeva algus pisut logisev, kuid sellest hetkest alates, mil noored oma võistkondadega orienteeruma läksid, loksus kõik paika nagu kellavärk. Ja nõnda hästi õlitatult kulgeski kogu edasine üritus päris viimase lõpuni.

Tundus, et kolm kõige meeldivamat asja olid orienteerumine (koos fotode tegemisega), tikuülesanded ja ühine lõunasöök. Orienteerumine läks võistkondadel tõesti väga hästi. Ei tulnud ette ühtegi tõsisemat tõrget. Viktoriinis suutis mõni võistkond ka päris naljakaid vastuseid anda, aga üldiselt saadi ka ajugümnastikaga üpris hästi hakkama.

Ühine fotode vaatamine kujunes meeleolukaks. Oli mitu vahvat ja humoorikat pilti, millel võis isegi näha ja tajuda dünaamikat ☺

Lõpuhõisked, siis kui jagati auhindu ning teadustati välja 2. ja 1. koha omanikud, oli aga päris valjuhäälne. Neid hõiskeid võib ilma liialdamata nimetada kõrvulukustavaks! Nii tore, et te, noored, mängite hingega kaasa! Päris kahju oli 2. koha saanud võistkonnast, kes jäi parimatele ainult 1 punkti võrra alla. Kuid eks elu ole karm ja mänguski saab võita vaid üks… Eks teinekord läheb jälle paremini!
Võidukaks osutus seekord võistkond nr 3 „Ei midagi“, kes kogus kokku 69 punkti. Olite väga tublid ning võistkondki tundus teil olevat üksmeelne ja rõõmus. Palju-palju õnne!

Kokkuvõttes olid tulemused järgmised:
I koht – võistkond nr 3 “Ei midagi” (69 punkti)
II koht – võistkond nr 2 “Rem 2 Team” (68 punkti)
III koht – võistkond nr 5 “Nimeta” ja võistkond nr 6 “Võistkond” (64 punkti)
IV koht – võistkond nr 4 “Lamp” (59 punkti)
V koht – võistkond nr 7 “Tuvikesed” (54 punkti)
VI koht – võistkond nr 8 “Saiake” (43 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=7uN-rZ9F3is