30. sept 2011

30. september 2011

Elagu Tallinna Arte Gümnaasium ja Tallinna Õismäe Vene Lütseum! Just nii tahaks hüüda, sest noored nendest koolidest muutsid tänase päeva hüper-super toredaks. Muidugi olid nende olemus, ind ja soov kaasa lüüa fantastilised. Kuid mitte see ei olnud nii eriline. Hoopis noorte inimeste ülim viisakus, eeskujulik käitumine, respekt üksteise suhtes. See võlus ja hämmastas meid ühtaegu, sest kohati tundus imelik, et veel on olemas niisuguseid inimesi… Positiivses mõttes muidugi! Ja olgu öeldud, et viisakus ei takistanud noori sugugi „täiega“ võistlustes kaasa löömast. Oli kuhjaga lusti ja naeru, oli vahvaid fotosid, sõbralikke nöökamisi. Kõik elasid võistlustele „täiega“ kaasa!
Vahva päev oli tõesti… ja ka ilm soosis seda. Sinises taevas ujusid mõned üksikud pilved ja päike siras lausa suvesoojalt.

Võistkondadel läks vanalinnas orienteerumine lihtsalt ja tulemused olid kõikidel kaunis sarnased. Fotod, mis täna tehti olid omanäolised ja lahendused (nii idee koi kompositsiooni osas) ebatavalised, ent seejuures teemakohased ja hästi väljamängitud. Lennukat loovust paistis igatahes enamusest piltidest.
Viktoriinitulemused olid samuti päris ühtlased. Nii et kogu mäng kulges üsnagi tasavägiselt. Aga võita sai siiski ainult üks võistkond. Ja täna oli võidukas võistkond nr 2 „Dunkrid“. Palju-palju õnne!
Kõigile osalejatele soovime aga huvitavat ja edukat õppeaastat!

Ülevaatlikult olid tänase päeva lõplikud punktisummad võistkonniti järgmised:
I koht – võistkond nr 2 “Dunkid” (82 punkti)
II koht – võistkond nr 8 “Ükskõik” (72 punkti)
III koht – võistkond nr 3 “Võrratud” ja võistkond nr 4 „Meeskond“ (61 punkti)
IV koht – võistkond nr 5 “Tallinlased” (59 punkti)
V koht – võistkond nr 6 “Tegijad” (58 punkti)
VI koht – võistkond nr 7 “Matkajad” (53 punkti)
VII koht – võistkond nr 1 “Mürakarud” (52 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=7JaU-ZIrgsw