4. okt 2011

4. oktoober 2011

Täna mängisid võistlusmängu noored Paide Gümnaasiumist ja Tallinna 53. Keskkoolist.

Taas oli koos hulgaliselt andekaid ja tublisid noori – reaalkallakuga matemaatikuid ja loodusteadlasi ning humanitaarsete huvidega ja muusikalembeseid noori. Kohe hommikul vara täitsid saali helisevad hääled ja kaunid viiulihelid. Lihtsalt lummav!

Päev oli igati tore. Ilm püsis kuiv. Noored seiklesid vanalinnas edukalt. Fotosid tehti mitut masti. Kriitikana võiks vahes öelda, et mõned noored ja võistkonnad võtsid meie meelest natuke liiga tõsiselt seda võistlust. Teisest küljest oli aga ka neid noori, kes kõike nautisid ja silmnähtavalt särasid. Nii et tegelikult oli kõik kenasti tasakaalus.

Lõunaeine voorus ei tulnud mingeid takistusi ette ja viktoriini tulemused olid samuti tublisti üle keskmise. Nuputamisülesanded valmistasid parajalt peamurdmist, kuid lõpiks lahendati kõik kenasti ära. Kehvasti oli ainult Vana Toomaga ja Pika Hermanniga. Eks asjaosalised teavad ise, mis siin logises 😉

Kokkuvõttes oli aga jälle üks suurepärane päev koos imetoredate, arukate ja tublide noortega. Täname teid kõiki selle eest! Teiega oli koos tore olla ☺
Võidukale võistkonnale, kelleks täna oli võistkond nr 1 „Esimesed“, soovime palju-palju õnne! Teile kõikidele aga edukat, huvitavat ja meeldejäävat kooliaastat!

Ja siin on näha kõik tulemused:
I koht – võistkond nr 1 “Esimesed” (66 punkti)
II koht – võistkond nr 5 “Karud” (63 punkti)
III koht – võistkond nr 4 “Lõvid” (62 punkti)
IV koht – võistkond nr 8 “Sõbrad” (61 punkti)
V koht – võistkond nr 7 “Number 7” (56 punkti)
VI koht – võistkond nr 2 “Viimane Koht” (55 punkti)
VII koht – võistkond nr 6 “Number Kuus” (44 punkti)
VIII koht – võistkond nr 3 “Jakod” (37 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=xfWkYWNrt7s