5. okt 2011

5. oktoober 2011

Täna mängisid võistlusmängu noored Kilingi-Nõmme Gümnaasiumist ja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumist.

See oli kahtlemata üks tore päev ☺ Noored oli toredad, ilm oli ilus, tuju oli hea, näod särasid ja juttu jätkus kauemaks. Kõigele krooniks oli ka veel õpetajate päev. Kasutades head juhust soovime kõikidele õpetajatele õnne õpetajate päeva puhul ning jõudu ja pikka meelt edaspidiseks!

Meeleoluka päeva avas külaliskoor Kilingi-Nõmmest, kes laulsid dirigeeriva pesuehtsa ilvese käpa all kaunilt kui linnukesed oksa pääl. See oli mõistagi väga ilus algus ees ootavatele seiklustele Tallinna vanalinnas. Kaks sümpaatset tütarlast Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumist rääkisid lühidalt oma koolist. Kuna projektorit kasutada ei saanud, siis kahjuks jäi ära suurejooneline presentatsioon, mille noored olid ette valmistanud ☹

Meile tundus, et kui võistlusmängus oligi midagi rasket ja keerulist, siis selleks osutus orienteerumine Tallinna vanalinnas. Oli päris mitu võistkonda, kes ei jõudnud ettenähtud aja jooksul kogu teekonda läbida. Samas aga tuli enamus võistkondi kenasti toime vajalike fotostseenide lavastamisega ja pildistamisega.

Lõunaeinega tulid aga kõik väga hasti toime ja ka viktoriin ei olnud sugugi ületamatu katsumus. Nuputamisülesannete puhul kerkis kohe varahommikul esile favoriit, ke soli niisuguste ülesannete lahendamises lausa meister. Kuid tõele au andes peab ütlema, et oli teisigi kiire mõtelemise ja vaheda mõistusega noori, kes lahendasid ülesanded mängleva kergusega.

Kui pärastlõunal kõik kogutud punktid kokku löödi selgus, et esimese ja teise koha vahe oli ainult 2 punkti. Nii et tasavägine rebimine! Võitjaks osutus aga sedapuhku ikkagi võistkond nr 2 „Super Kaks“. Palju-palju õnne teile!

Kõigele toimunule lisas kindlasti värvi ilves, kes mängis oma rolli väga ilveslikult. Kui meie sellesügisene võistlusmängude seeria algas karuga, siis lõppes see sama väärikalt ilvesega. Tõesti-tõesti Eestimaa metsad on toredaid loomi täis ja Eestimaa koolides õpivad vahvad ja nutikad noored inimesed. Jäägugi see nii!

Tulemused:
I koht – võistkond nr 2 “Super Kaks” (61 punkti)
II koht – võistkond nr 8 “Kaheksa” (59 punkti)
III koht – võistkond nr 4 “Tiiger” (56 punkti)
IV koht – võistkond nr 1 “Ilvesed” (53 punkti)
V koht – võistkond nr 5 “7 pöialpoissi” ja võistkond nr 6 “Betty” (49 punkti)
VI koht – võistkond nr 7 “7 pead” (44 punkti)
VII koht – võistkond nr 3 “Pealinn” (26 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=_q2krjcSmlE