14. aprill 2010

14. aprill 2010

Tänasel rahvusvahelisel õuesõppe päeval osalesid võistlustules Saku Gümnaasiumi ja Tallinna ranniku Gümnaasiumi õpilased.

Õues tegutsemist soosis väga ka päikesepaisteline ilm. Tõsi, tuuleke oli kohati veidi jahe, kuid seda kompenseeris noorte aktiivne tegutsemine ning soe lõunasöök

Selgi korral võtsid mõõtu 8 võistkonda. Oli võistkondi, kes olid orienteerumisel üle ootuste kiired… Oli võistkondi, kelle tehtud fotod olid väga-väga vahvad… Oli võistkondi, kelle viktoriinitulemused olid ülejäänutest oluliselt paremad. Mängu jooksul koguti ka mitmeid boonuspunkte üllatusülesannetega.

Taas kord oli nauditav näha koos nii tublisid, aktiivseid ja nutikaid noori. Ja mitte ainult… Eriline tunnustus läheb kõigile neile, kel silmas särasid puhtast suhtlemisrõõmust teiste noortega, kes alguses olid ju päris võõrad. Lõunaks olid aga tutvused sobitatud ja seda oli rõõm näha.

Igatahes muutsid noored tänase päeva väga toredaks! Palju tänu Teile ja PALJU ÕNNE võidukale võistkonnale, kelleks osutus võistkond nr 1 „NAISED“. Ja lustlikku meelt jagus nendes neidudes tõesti kuhjaga!!!

Kõike paremat lõppevaks kooliaastaks ja seikluslikku suve soovime kõikidele osalenutele ja loodame, et ükskord me teed veel ristuvad …

Tulemused:
I koht – võistkond nr 1 “Naised” (68 punkti)
II koht – võistkond nr 5 “Rändajad” (64 punkti)
III koht – võistkond nr 3 “Rändajad” (62 punkti)
IV koht – võistkond nr 6 “” (58 punkti)
V koht – võistkond nr 4 “Reval Team” (56 punkti)
VI koht ja VII koht – võistkond nr 2 “Päike” ja võistkond nr 7 “Naljakad Tüdrukud” (52 punkti)
VIII koht – võistkond nr 8 “Sõbralik Kool” (37 punkti)

Kuidas kõik tegelikult oli, saate ise oma silmaga vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=2lGRyQN4scs