16. aprill 2010

16. aprill 2010

Täna osalenud noori Tallinna 37. Keskkoolist ja Tallinna Õismäe Vene Lütseumist ei heidutanud ei põgus vihmasabin ega Iirimaa poolt saabuv vulkaaniline tuhapilv… Vastupidi! Noored võtsid kohe võistluspäeva alguses asjal sarvist ja asusid usinalt eelseisvaid ülesandeid lahendama.
Võib-olla ehk päris alguses nappis mõnes võistkonnas entusiasmi ja ka esimene tikkudega soojendusülesanne ei olnud nii lihtne, kui see alguses näis. Sellegipoolest said noored üsna varsti üle väikesest võõristusest ja mäng laks täie hooga käima.

Tore oli see, et orienteerumise ajal tehti hulgaliselt vahvaid fotostseene! Nende ühine vaatamine ja hindamine oli väga mõnus. Ja viktoriini vooru tulemused olid ka tublisti üle keskmise! See on selge märk sellest, et lisaks väledatele jalgadele oli noortel ka nuppu piisavalt, et leida õiged vastused esitatud küsimustele. Samuti aitas kindlasti kaasa ka tähelepanelikkus nii vanalinnas liikudes ja ringi vaadates kui ka lugude kuulamisel.

Igal juhul tulid kõik võistkonnad võistlusega edukalt toime. Parimaks osutus aga võistkond nr 8 „United Kingdom of Õismäe & Mustamäe“. Soovime võitjatele hästi palju õnne!!! Ja kõikidele osalejatele soovime edukat kooliaasta lõppu ning mõnusat suvevaheaega!!!

Tulemused:
I koht – võistkond nr 8 “United Kingdom of Õismäe & Mustamäe” (66 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “Korv” (57 punkti)
III koht – võistkond nr 2 “Seguvõistkond”” (54 punkti)
IV koht – võistkond nr 7 (52 punkti)
V koht – võistkond nr 1 “Teemant” (51 punkti)
VI koht – võistkond nr 3 “2. korrus” (50 punkti)
VII koht – võistkond nr 5 “Number 5” (49 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “Nameless” (45 punkti)

Kuidas kõik tegelikult oli, saate ise oma silmaga vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=webN8NN5t-o