19. aprill 2010

19. aprill 2010

Tuba täis rõõmsameelseid ja sõbralikke noori Tallinna 37. Keskkoolist ja Tallinna Polütehnikumist – no mida sa hing oskaksidki muud tahta! Aga just nii see täna läks.

Õpetajate majas kogunes mitukümmend noort ja optimistlikku inimest. Esmalt tehti väikesed etteasted, mis olid igati nauditavad. Polütehnikumi noormehed tõid vaatajateni erinevad episoodid nende igapäevasest koolielust, kaasates stseenidesse IT-spetsialisti, automaatiku ja elektriku. Etteasted olid värvikad ja arusaadavad ka neile, kes ei tea suurt midagi ei elektriku ega automaatiku elukutsest!
Tallinna 37. Keskkooli noored olid lakoonilisemad, kuid tabasid oma etteastega samuti naelapea pihta, soovides kõikidele võistlejatele EDU! Ja just seda ju tänases mängus vaja läkski.

Pärast edukat orienteerumist Tallinna vanalinna kitsastel ja käänulistel tänavatel, mitmete vihjete ära mõistatamist, ülesannete lahendamist, viktoriini ja üllatuslikke lisaülesandeid, kroonis edu just võistkonda nr 2 „Siga Tiim“. Just nemad tulid tänase päeva võitjaks.
HIP-HIP-HURRAA!!!

(Sulgudes tahaks aga õigluse huvides ikkagi ära märkida, et tegelikult oli võit parajalt „napikas“, sest kaks teist võistkonda jäid nendest maha ainult 1 punkti jagu… Aga mis sa teed ära, eks ÕNNE peab ka olema!!!)

Igal juhul soovime palju-palju õnne võitjatele ning lõbusat ja teguderohket kevadet kõikidele osalenud noortele!

Tulemused:
I koht – võistkond nr 2 “Siga Tiim” (59 punkti)
II – III koht – võistkond nr 3 “Pole” ja võistkond nr 6 “Berni” (58 punkti)
IV koht – võistkond nr 4 “The Eagles” (54 punkti)
V koht – võistkond nr 1 “Kaerajaan” (50 punkti)
VI koht – võistkond nr 5 “Tarkpead” (45 punkti)

Kuidas kõik tegelikult oli, saate ise oma silmaga vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=Fi-AGnMBiKs