20. aprill 2010

20. aprill 2010

On ju vana tõsiasi, et päevad ei ole vennad. Nii pole meilgi olnud oma ajaloo jooksul kahte täpselt ühesugust päeva. Tänane päev oli samuti pisut teistsugune kui eelmised. Igal juhul oli see aga väga meeldiv. Mis mõttes?

Loomulikult sellepärast, et eriti tore on siis, kui kõik noored tulevad mänguga kaasa!! Vahel võtab n-ö „mängu sisse minek“ rohkem aega, vahel jälle vähem. Täna olid aga kõik noored kohe päris alguses mängu lainel. Ja see on ju rõõmustav.

Need noored, kellest on jutt, olid Tallinna Juudi Kooli ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi õpilased. Küll oleks tore, kui teid ei tabakski kunagi see mugavus ja väsimus, mis vanemaid inimesi kimbutab. Oleks üliväga vahva, kui te tahaksite ja viitsiksite ka edaspidi ikka ja jälle igasugustes ettevõtmistes osaleda, uusi asju proovida ja positiivselt kõikidesse ideedesse suhtuda. Ja elada nii, nagu me täna kuulsime Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi hümni sõnu kuulates:

„… Majad siin suured ja kivised,
siin meie kodu, ei virise me
Maja särab naerust, päikesest,
Suured teod algavad ju väikesest
…“

Ka meie tänast mängu saatis naeratav päikene ja isegi üks võistkond oli endale nimeks valinud „Päike“.

Tänane mäng oli tegelikult ajalooline ka sellepärast, et lõplikud punktisummad olid üliväikeste vahedega. See tähendab, et võistkonnad olid vägagi võrdsed. Sellegipoolest sai täna esimese koha võistkond nr 1 „Pokemonid“, kes kogus kokku 55 punkti.
PALJU ÕNNE!!!

Samas ei maksa teistel meeskondadel kurvaks muutuda, sest kõik te skoorisite täna väga tasavägiselt. Kokkuvõtvalt olid tulemused järgmised:

I koht – võistkond nr 1 “Pokemonid” (55 punkti)
II koht – võistkond nr 6 “Päike” (54 punkti)
III koht – võistkond nr 3 “Neli Kaks Null”” (53 punkti)
IV koht – võistkond nr 7 “Anonüüm” (52 punkti)
V ja VI koht – võistkond nr 5 “5” ja võistkond nr 8 “Flexgrip” (51 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Nipitiri 5” (49 punkti)
VIII koht – võistkond nr 4 “Boiled Goose” (48 punkti)

Kuidas kõik tegelikult oli, saate ise oma silmaga vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=OVjMRfcCDpo

Soovime, et oleksite õnnelikud, et tuleks soe suvi ja et te soovid täituksid!!!