22. aprill 2010

22. aprill 2010

Elagu Narva Soldino Gümnaasium ja Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium!!!
Täna oli meil õnne just nendest kahest koolist pärit noortega võistlusmängu mängida.

Narva noortele oli päev alanud juba enne kell 6 hommikul, mis on selgelt ikka väga varajane aeg. Lühikeseks jäänud uneaega võis esialgu märgata ka noorte nägudelt. Kuid mitte kauaks… Sest pärast võistkondade komplekteerimist, ei olnud enam aega tukkuda. Vastupidi! Nüüd tuli hakata aktiivselt orienteeruma Tallinna vanalinnas. Ja selle osaga tulid noored ülihästi toime.
Ka vanalinnas tehtud fotod olid väga vahvad välja tulnud. Tulemustest võis näha ka seda, et lahendada antud ülesanded ei olnud konti murdvad. Või siis oli meil täna tegemist lihtsalt väga nutikate noortega…
Mis sellest, et „tikuülesanded“ valmistasid osalejatele päris tõsist peamurdmist.

Kuid oli, kuidas oli… kergemaid ja raskemaid ülesandeid kõrvutades, nende eest kogutud punkte kokku lüües, selgus, et kaks võistkonda olid ülimalt tasavägised. Neid lahutas kõigest 0,5 punkti. Samas on elus aeg-ajalt ikka nii, et just see pisike panus otsustab lõpptulemuse. Nii juhtus ka täna ja võitjaks osutus „8. võistkond“. PALJU-PALJU ÕNNE TEILE!

Ja kuna meil oli täna arutluse all „Õnne“ teema ka laiemalt, siis soovime palju õnne ka kõigile teistele osalejatele. Nii koolis ja eksamitel ja kontrolltöödes, kui ka kõiges muus, mida ette võtate! Loomulikult soovime aga, et suvevaheaeg tuleks kiiremini, sest sooja suve on meile kõigile vaja!!!

Siin on aga kõik tänase päeva tulemused:

I koht – võistkond nr 8 “8. võistkond ” (62,5 punkti)
II koht – võistkond nr 6 “Oravad” (62 punkti)
III ja IV koht – võistkond nr 1 “Esimesed” ja võistkond nr 7 “Nipi-Tiri” (56 punkti)
V koht – võistkond nr 4 “Silmapilk” (54 punkti)
VI koht – võistkond nr 3 “Rändajad” (52 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Kummikarud” (50 punkti)
VIII koht – võistkond nr 5 “Päike” (47 punkti)

Kuidas kõik tegelikult oli, saate ise oma silmaga vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=e5vrOWpTgZo