24. sept 2010

24. september 2010

Need olid Tapa Gümnaasiumi ja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasiumi noored, kes seiklesid Tallinna vanalinnas sel kaunil reedesel päeval.

Ilm oli tõesti kena ja kogu päev kujunes väga toredaks. Pärast üksteisega tutvumist, mängureeglite selgeks saamist ja võistkondade moodustamist (mõningase raskusega siiski) läks lahti orienteerumine Tallinna vanalinna munakivitänavatel. Orienteerumine läks pealtnäha päris libedalt. Segadusi põhjustasid ainult GPSid, kuid ka sellest probleemist said noored ikkagi vapralt üle. Paistis, et ka fotosessioonid läksid vanalinnas üpris hästi.
Söögivoor tuli kõigis samuti edukas ja viktoriinis näitas nii mõnigi meeskond hiilgavaid teadmisi.

Siiski selgus tänasest mängust rohkem, kui kunagi varem, et võidu saavutamiseks tuleb endast maksimum anda terve mängu vältel, s.o igas üksikus etapis. Ja muidugi kuluvad ka üksikud lisapunktid alati marjaks ära. Nii osutuski tänase mängu võitjaks võistkond, kes tegi head tööd iga ülesande kallal. Palju õnne teile, võitjad – võistkond nr 6 „Fortuna“!!! Fortuuna oli täna teie poolt!

Samas ei saa öelda, et võit oleks kergelt tulnud. Kolm paremat võistkonda mahtusid ära 4 punti sisse… Kuid ka kõikide teiste võistkondade tulemused olid üle keskmise. Nii et märkimisväärselt tublid olite te kõik! Soovime, et jääksite ikka sama vahvaks!

Tahame ka tänada südamliku kaardi ja märkide eest, mille Tapa Gümnaasium korraldajatele üle andis. See oli nii armas üllatus

Kõikidele edukat kooliaasta jätku ja kohtumiseni!!!

Siin olgu märgitud ka kõik täpsed tulemused:
I koht – võistkond nr 6 “Fortuna” (62,5 punkti)
II koht – võistkond nr 2 “Välejalad” (61 punkti)
III koht – võistkond nr 1 “Marusjad”” (58,5 punkti)
IV koht – võistkond nr 7 “Fantastiline 7” (55,5 punkti)
V koht – võistkond nr 4 “Krokodill” (53,5 punkti)
VI koht – VII koht – võistkond nr 5 “Rainer ja teised” ja võistkond nr 8 “Dimegafon” (50 punkti)
VIII koht – võistkond nr 3 “KKLMNA” (46 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=KjMjgfYOv0Q

Ja siit näete, mismoodi see päevake kulges: