4. okt 2010

4. oktoober 2010

Algas uus nädal täitsa uue hooga. Seekord osalesid Kadrina Keskkooli ja Tallinna Polütehnikumi noored. Kõik nii toredad, hakkajad ja sümpaatsed:D

See imeilusa sügisilmaga kulgenud päev läks suurepäraselt korda. Ennast tutvustades andsid Tallinna Polütehnikumi noored põhjaliku ülevaate nii nende kooli ajaloost kui ka sellest, kelleks on Polütehnikumis võimalik õppida.
Kadrina Keskooli esituses kuulsime aga nii omaloomingulist luuletust koolist kui noorte tegemistest. Etteastele pani punkti superhästi kokku kõlanud laul Virumaast:)

Orienteerumise voorus jäi ainult üks võistkond pisut jänni, ülejäänud tulid kenasti toime nii ülesannete kui ka ajalimiidiga. Vanalinnas tehtud fotod olid aga seinast-seina. Nende hulgas oli väga vahvaid ja süžeega pilte, aga oli ka üpris tagasihoidlikke ülesvõtteid. Siiski võis ka selle vooru lugeda kordaläinuks.

Viktoriiniga on nii nagu ikka ja alati – on nii suurepäraseid kui ka kesiseid vastuseid.

Samas koosneb aga kogu võistlus ikkagi väga mitmetest osadest. Iga väike osa annab kogutulemusele oma panuse, isegi üllatusküsimused ja lisaülesanded. Muide, tundub, et tänastele võistlejatele meeldisid väga „tikuülesanded“. Nii tore:)

Igal juhul sai võistluspäeva lõppedes kõik punktid kokku löödud ja selgus, et võitjaks tuli sel korral võistkond nr 2 „Tolli-Vaimu“.
PALJU-PALJU ÕNNE, NUTIKAD NOORED! Teie tulemus oli esikohavääriline:D

Tulemused:
I koht – võistkond nr 2 “Tolli-Vaimu” (64 punkti)
II koht – võistkond nr 1 “Kadrina-Polütehnikum” (59 punkti)
III – IV koht – võistkond nr 4 “Syrtaki” ja võistkond nr 8 „Tiiger“ (58,5 punkti)
V koht – võistkond nr 5 “Orienteerumiskunnid” (56 punkti)
VI koht – võistkond nr 7 “Kunnid” (54,5 punkti)
VII – VIII koht – võistkond nr 3 “Pirukad” ja võistkond nr 6 „Andekad“ (47 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=3-N7KaXNNqw

Ja siit näete, mismoodi see päevake kulges: