7. okt 2010

7. oktoober 2010

Täna oli sellesügisese võistlusvooru viimane päev, mil olid kokku tulnud Tartu Karlova Gümnaasiumi ja Tallinna Õismäe Vene Lütseumi noored!!!
Koguneti Tallinna vanalinnas, et ühiselt orienteeruda, viktoriinis osaleda, lahendada mitmesuguseid nuputamisülesandeid ja end hästi tunda.

Nii nagu plaan oli, nii ka sündis. Hakkajad ja vahvad noored inimesed said muidugi mõista kõikide ülesannetega kenasti toime. Vahest kõige suuremaks komistuskiviks osutus GPS-orienteerumine. Kuivõrd igapäevaselt keegi seda ala ei harrasta, siis oli see pisut raske.
Kõik tehtud fotod olid väga vahvalt välja tulnud. Paar tükki tõusid aga teiste seas esile, sest need olid niivõrd erilised. Igal juhul oli ühine fotode vaatamine väga meeleolukas:D

Tulemustest võis näha, et üks võistkond oli teistest tunduvalt parem. Seetõttu jäi ka konkurent esikohale täna ära. Osavõtt oli aga aktiivne ning erilise aktiivsusega ja mängulustiga torkas silma võistkond nr 1. Seda oli südantsoojendav näha:)
Tänase võistluse võitjaks osutus aga hoopis võistkond nr 2 „Kasekärsakad“ Soovime võitjatele palju õnne! Ja kõikidele osalejatele huvitavat kooliaasta jätku:)

Siin on aga kõik tänase päeva tulemused:
I koht – võistkond nr 2 “Kasekärsakad” (74 punkti)
II koht – võistkond nr 7 “Rikki-Tikki-Taavi” (61 punkti)
III koht – võistkond nr 1 “Simpsonid” (56 punkti)
IV koht – võistkond nr 3 “Ferrari” (55 punkti)
V koht – võistkond nr 5 “Keeniused” (53,5 punkti)
VI koht – võistkond nr 8 “Mustang” (51,5 punkti)
VII koht – võistkond nr 4 “Võitjad” (46 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “Nimetud” (43 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://www.youtube.com/watch?v=Uw22ETiFxCc