12. aprill 2012

12. aprill 2012

Oi, kui ilus ilm ja päike – nii soe ja mõnus! Oi, kui palju särtsu, energiat ja positiivset suhtumist! Just Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium ja Tallinna 32. Keskkool tõi kõik selle tänasesse päeva, sest nimelt nende koolide õpilased osalesid täna meie võistlusmängus. Me isegi usume, et just nende noorte inimeste hasardi ja õhina tõttu nii ilus ilm meile Ilmataadi poolt saadetigi….

Milline lust on aega veeta andekate, ilusate, tarkade ja viisakate noortega. Igatahes võite te kõik enda üle uhked olla, sest meie teie üle oleme küll!

Kohe hommikul oli näha, et sellest tuleb üks tore ettevõtmine. Ja nii sündiski… Alustuseks lugesid Tallinna 32. Keskkooli noored ette pika ja põhjaliku värsivormis ülevaate iga üksiku õpilase kohta, kes oli võistlusmängu tulnud. Kuna luuletuses ei puudunud ka paras ports huumorit, siis muidugi võeti nende esinemine soojalt vastu. Samavõrd vaimustav oli Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumi noorte esinemine. Nemad esitasid meile popmuusika popurrii saatel hoogsa tantsukava. Oli näha, et etteaste juures on mõttega tööd tehtud, vaeva nähtud ja harjutatud, sest kõik tuli super hästi välja!

Päris hästi tuli võistkondadel välja ka orienteerumine Tallinna Vanalinnas, kusjuures üks võistkond sai sellest voorust isegi maksimumpunktid. Fotosid tehes said noored oma fantaasial vabalt lennata lasta ja selle tulemusena sündis mitu head fotot. Ja tänase päeva parimad fotod sillutasid lõpuks ühele võistkonnale tee esikohale.

Kuid ka viktoriini lahendamisega tulid võistkonnad üllatavalt hästi toime ja kogusid suure hulga väärtuslikke punkte.

Kui žürii lõpuks kõik punktid kokku liitis ja nendele lisas ka päeva vältel kogutud üllatusülesannete punktid, siis selgus päeva võitja. Nagu juba öeldud, olid kõik osalejad ülitublid. Meelsasti oleks tahtnud kõiki neid näha esikohal, aga seegi kord oli ikka üks võistkond teistest parim. Nii saavutas täna esikoha võistkond nr 8 “Naised”. Palju-palju õnne teile! Te olete selle võidu igati ära teeninud ☺

Kõikidele teile, kes te täna veetsite aega koos meiega, soovime kordaminekuid igas asjas, mida te ette võtate! Mingu teil koolis hästi ning tulgu soe ja vahva suvevaheaeg!

Kokkuvõttes olid tänase võistlusmängu tulemused niisugused:
I koht – võistkond nr 8 “Naised” (75 punkti)
II-III koht – võistkond nr 7 “N.L.V.T.S.K” ja võistkond nr 4 “Lilled” (71 punkti)
IV-V koht – võistkond nr 5 “Fabulous ja võistkond nr 6 “Marko” (68 punkti)
VI koht – võistkond nr 1 “GPS ” (65 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Rainbow Kittens” (59 punkti)
VIII koht – võistkond nr 3 “Võistkond” (49 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/1R3UTyvCuEo