16. aprill 2012

16. aprill 2012

Ja otsas ongi… see meie kevadine projektiseeria.

Kahju! Seda enam, et tänane päev oli väga tore! Tore just seepärast, et osalejateks olid Mustamäe Gümnaasiumi ja Tallinna Juudi Kooli õpilased, kes oskasid kõike, võtsid kõikidest tegevustest aktiivselt osa, mõtlesid pidevalt kaasa ja täitsid ruumi mõnusa olemisega.

Õnneks soosis võistlusmängu ka ilm, sest lubatud lörtsi ja vihma ei tulnud. Oli küll üpris jahe, kuid noorte soojad südamed kompenseerisid isegi tuulise ilma. Tegelikult algas juba hommik hoogsalt, sest Tallinna Juudi kooli õpilased oskasid täita saali rütmikate lauluhelidega. Kuulsime esitust eesti keeles ja heebrea keeles. Kui nendele lisada veel Mustamäe Gümnaasiumis õpetatavad inglise ja hiina keel, siis oli päeva algus paljutõotav. Ja nii läkski, sest suhtlemisel mingeid tõrkeid ette ei tulnud. Otse vastupidi! Kuna kõik võistkonnad tegid silmnähtavalt head koostööd, siis said ka kõik võistkonnad hea tiimitöö eest 2 lisapunkti. Võistluse jooksul kogunes mitmele võistkonnale veel boonuspunkte, mis liideti hiljem erinevates voorudes kogutud punktidega.

Võib öelda, et orienteerumise osa läks võistkondadel edukalt. Seejuures sai võistkond “Sein” koguni maksimaalsed võimalikud punktid☺ Fotografeerimine ja temaatiliste stseenide lavastamine oli ilmselt üks vahvamaid ülesandeid. Samavõrd tore oli kõiki neid fotosid üheskoos vaadata. Piltide hulgas oli mõni päris andekas võte. Näiteks tegid võistkonnad “Meistrid” ja “Kollane allveelaev” konkurentsitult kõige paremad fotod.

Viktoriingi kulges edukalt ja vastused olid üle “Harju keskmise”☺. Nii et kokkuvõttes oli vahva, uusi tutvusi, häid mõtteid ja parajal määral nuputamist täis päev. Kõikidest kõige edukamaks osutus aga võistkond nr 3 “Meistrid”. Palju-palju õnne teile!!!

Palju õnne, edu ja kordaminekuid soovime ka kõikidele teistele noortele, kes te aitasite tänase päeva meeldejäävalt mööda saata. Ja kui pikk kooliaasta lõpule jõuab, siis soovime teile ka vahvat suvevaheaega! Lootuses, et kunagi mängime veel üheskoos…

Kokkuvõttes olid tänase võistlusmängu tulemused niisugused:
I koht – võistkond nr 3 “Meistrid” (75 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “Kiired Kilpkonnad” (71 punkti)
III koht – võistkond nr 7 “JuMu” (69 punkti)
IV koht – võistkond nr 2 “Sein” (59 punkti)
V koht – võistkond nr 8 “Kollane allveelaev ” (58 punkti)
VI koht – võistkond nr 6 “Jumbud” (57 punkti)
VII koht – võistkond nr 5 “A.D.K.H” (46 punkti)
VIII koht – võistkond nr 1 “Tallinlased Nr 1” (32 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/vHUe2Boqqo8