9. aprill 2012

9. aprill 2012

Ja saigi läbi üks imetore kevadpäev. Kahju, et toredad asjad otsa saavad… Teisest küljest oli meil meeldiv võimalus kohtuda supervahvate noortega Narva Kesklinna Gümnaasiumist ja Tallinna Tehnikagümnaasiumist.

Kohe päeva alguses saime ülevaate Tallinna Tehnikagümnaasiumist ja neidude ettekandes kõlas ka kooli laul. Narva Kesklinna õpilased läksid pisut teist teed ja nende etteaste kaudu saime üksipulgi tuttavaks kõikide võistlustes osalejatega.

Orienteerumist soodustas üle ootuste ilus kevadilm – päike säras ja paistis soojalt kõikide võistlejate peale, vihm ja lumi ei ähvardanud ja õhusoojust oli rohkem, kui keegi viimaste päevade põhjal loota julges. Ei tea kas selles mängis oma osa hea ilm, aga noorte tehtud fotoülesanded olid ka keskmisest rõõmsamad, loomingulisemad ja vallatumad. Oli palju vahvate kompositsioonidega fotosid.

Viktoriingi läks täna ladusalt ja enamus võistkondi sai sellest voorust palju väärtuslikke punkte. Võistkonnad said koguda ka mitmeid lisapunkte nuputamisülesannetest.

Kokkuvõtvalt tuli tänase päeva vaieldamatuks võitjaks võistkond nr 3 “Suvitajad”. Palju-palju õnne teile!

Teie kõigiga oli täna ütlemata tore koos olla ☺ Säravad silmad, rõõmsad näod, vahvad mõtted, sorav keeleoskus ja entusiastlik osalemine muutsid päeva meeldejäävaks. Erilist äramärkimist väärib aga kindlasti noorte väga viisakas käitumine ja respekteeriv suhtumine kõikidesse kaaslastesse! Ja Narva noorte eesti keele oskus oli lausa eeskujulik ☺

Edu teile kõigile! Ja pidage vastu, varsti tuleb SUVI!!!

Kokkuvõttes olid tulemused järgmised:
I koht – võistkond nr 3 “Suvitajad” (78 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “Võitjad” (64 punkti)
III koht – võistkond nr 5 “Sõbrad” (57 punkti)
IV koht – võistkond nr 2 “Apelsinid” (55 punkti)
V koht – võistkond nr 1 “69” (50 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/EGAHTJMY96M