11. sept 2012

11. sept 2012

Täna osalesid võistlusmängudel õpilased Tallinna Juhkentali Gümnaasiumist ja Tapa Gümnaasiumist. Ja meil kõigil on selle üle väga hea meel, sest päev tuli lihtsalt oivaline. Esmakordselt kohtunud noored said kohe sõbraks, hakkasid aktiivselt ülesandeid lahendama ja hoidsid võistluspinget kuni päeva lõpuni välja.

Särasilmsetele ja rõõmsatele noortele oli toeks ka ilmataat, kes poetas orienteerumise ajal ainult mõne üksiku vihmapiisa. Nii said kõik võistkonnad rahulikult teha ka vahvaid fotosid ja lavastada oma fotoülesandeid, mida me hiljem kõik üheskoos vaatasime.

Võistlusmäng oli selles mõttes tavapärane, et oli võistkondi, kes pidasid seda lihtsaks. Oli aga ka neid, kes arvasid, et mõni ülesanne oli paras pähkel. Kõigele vaatamata said kõik võistkonnad oma teekonna läbitud, ülesanded tehtud ja viktoriinigi lahendatud. Tulemuseks oli võistkonna nr 3 “Mürakarud” suurejooneline võit! Palju õnne võitjatele!

Kuid ka kõik teised võistkonnad oli head ja pakkusid üksteisele tugevat konkurentsi. Täname teid kõiki selle suurepärase päeva eest! Loodame, et see võistluspäev ei jää viimaseks ja et me kohtume juba varsti uutes projektides!

Soovime teile edukat ja huvitavat kooliaastat!

Võistluspäeva tulemused:
I koht – võistkond nr 3 “Mürakarud” (76 punkti)
II koht – võistkond nr 2 “Võitjad” (58 punkti)
III koht – võistkond nr 7 “Võikud” (50 punkti)
IV koht – võistkond nr 6 “Sinisilmsed kassid” (49 punkti)
V koht – võistkond nr 5 “Oivikud” (46 punkti)
VI koht – võistkond nr 8 “Tapsi” (45 punkti)
VII koht – võistkond nr 6 “Nu pagadi!” (42,5 punkti)
VIII koht – võistkond nr 8 “?” (37,5 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/ehbDwpDQQLM