14. sept 2012

14. september 2012

Täna hommikul kogunesid Õpetajate majas Tallinna J. Westholmi Gümnaasiumi ja Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi noored. Eks ikka selleks, et üheskoos võistlusmängu mängida.

Kui me olime saanud põhjaliku ülevaate J. Westholmi Gümnaasiumist ja vaadanud ära Linnamäe Vene Lütseumi rütmika etteaste, läkski lahti… Tegime üheskoos paar soojendusülesannet ja moodustasime võistkonnad ning siis oli kõikide võistkondade tulevik nende endi kätes.

Üllatusena tuli see, et tänased võistlejad pidasid orienteerumist üpris lihtsaks ning tegid isegi ettepaneku kontrollpunktide lisamiseks. Seni on ikka pigem juhtunud nii, et iga kord vähemalt üks võistkond (ja vahel isegi mitu) pole jõudnud kõiki kohti läbi käia. Tänased noored olid aga ülitublid ja tulvil entusiasmi ka raskema raja läbimiseks.

Kui kiired jalad aitasid osalejaid orienteerumises, siis viktoriinis oli abiks hoopis nutikas pea, hea mälu ja terav mõistus. Kõik võistkonnad olid viktoriinivoorus väga tasavägised. Ilmselgelt aitas aga võidule kaasa loominguline lähenemine fotoülesannetele. Kuigi päris mitu võistkonda tegi väga häid fotosid, oli üks võistkond siiski teistest peajagu üle ja kindlustas sellega ka võidupositsiooni. Nõnda lähevad ka meie õnnesoovid võistkonnale nr 3. Palju õnne!
Ja kõikidele osalejatele soovime huvitavat ja edukat kooliaastat!

Võistluspäeva koondtulemused on niisugused:
I koht – võistkond nr 3 “3” (65 punkti)
II koht – võistkond nr 6 “Lõvid” (60 punkti)
III koht – võistkond nr 7 “Vallalised kaupmehed” (59 punkti)
IV koht – võistkond nr 1 “Päike” (56 punkti)
V – VI koht – võistkond nr 2 “Võitjad” ja võistkond nr 5 “5 Pead ja 12 Jalga” (48 punkti)
VII koht – võistkond nr 4 “Võitjad” (45 punkti)
VIII koht – võistkond nr 8 “Seiklejad” (44,5 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/SHpp4OepW-o