21. sept 2012

21. september 2012

See oli päev tugevatele!
Võistlusmängus osalenud Kohtla-Järve Ühisgümnaasiumi ja Tallinna Sikupilli Keskkooli noored olid kõik nõrga tervisega kaaslased koju põdema jätnud… Võib-olla see oligi õige mõte, sest viimane suvepäev oli väga muutlik – oli päikest, tuult, vihma ja jahedust. Kuid oli ka mänguhasarti, rõõmsat naeru, sooja ja sõbralikku suhtumist, elavat keskustelu ja heameelt uutest kaaslastest ☺

Hommikul said noored tallinlased kirja Kohtla-Järve õpilastelt. Elust-olust Kohtla-Järvel ja Ida-Virumaal. Tuleb tunnistada, et valitud žanr mõjus hästi ja see oli täiesti ainulaadne, kui võtta arvesse kõik senised etteasted. Tallinna noored esitasid omalt poolt oma kooli laulu. Eesti rahvas on ikka laulurahvas….

Seejärel läksid võistkonnad orienteeruma ja suuremal osal õnnestus see hästi, mõnel võistkonnal isegi väga hästi. Parima tulemuse said siin voorus “Kiired ja Vihased”. Orienteerumise ajal tehtud fotostseenid kukkusid aga kõige paremini välja võistkondadel “Sõrmuse vennaskond” ja “Sikupilli – Kohtla-Järve meeskond”. Ja kui õpetajate võistkond oli viktoriinis küll noortest oluliselt parem, sai ka võistkond “Chick Flick” märkimisväärselt hea tulemuse.

Kui me lõpuks kõik päeva jooksul kogunenud punktid kokku liitsime, siis selgus, et võistluspäeva parim oli võistkond “Chick Flick”. Palju õnne võitjatele!
Kõikidele osalenutele soovime aga toredat ja huvitavad kooliaastat ning koju põdema jäänud noortele tugevat tervist ☺

Võistluspäeva koondtulemused on niisugused:
I koht – võistkond nr 2 “Chick Flick” (54 punkti)
II koht – võistkond nr 1 “Sikupilli – Kohtla-Järve meeskond” (48 punkti)
III koht – võistkond nr 4 “Sõrmuse vennaskond” (46 punkti)
IV koht – võistkond nr 5 “Fantastic Five” (43 punkti)
V koht – võistkond nr 3 “Kiired ja Vihased” (41 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/hPVFMOnUwYE