2. mai 2013

2. mai 2013

Täna osalesid võistlusmängus Tallinna Juudi Kooli ja Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilased. Oli kevadise seeria viimane ja supertore päev – ilm oli lõpuks ometi suurepärane, noored olid rõõmsad, kõik tegevused tehti entusiasmiga ja süvenenult, jutuainet jätkus pikaks ajaks, tehti mitu uut rekordit jne. Suur tänu Teile, noored, niisuguse ilusa päeva eest ☺

Tõepoolest, kohe hommikul vara oli aimata, et midagi vahvat ootab ees. Pärast etteasteid läks saalitäis noori vanalinna orienteeruma. Üleüldiselt ei valmistanud orienteerumisülesanded mitte ühelegi võistkonnale raskusi. Leidus küll üks võistkond, kelle orienteerumisepunktid olid väikesed-väikesed, aga pigem oli selle põhjuseks kaunis kevadilm ja soov seda üheskoos nautida. Fotoseeria oli samuti toredasti lahendatud ning seekord nägime ka väga vahvat pilti, kus rõõmsameelsed noored kasvavad koos kirevate kevadlilledega ☺ Kõiki tegevusi saatis aktiivne kaasamäng ja rõõm kaaslastest.

Viktoriinitulemused olid head ja selgus, et noored ei olegi unustanud neid oskusi, mida õpiti kunagi esimestes klassides… sest rebimistehnika oli mitme võistkonna tugevaks küljeks. Täna sooritati isegi kaks uut rekordit.

Ja päeva lõpuks sündis veel üks rekord. Esimesele kohale tulnud võistkond “Slava ja tüdrukud” kogus rekordilise punktisumma – 80 punkti. Sellega olid nad päeva kindlad liidrid. Palju õnne võitjatele!

Kõigile Teile soovime aga, et viimased koolinädalad mööduksid edukalt ning et tuleks soe ja mõnus suvi!

Võistluspäeva koondtulemused on niisugused:
I koht – võistkond nr 6 “Slava ja tüdrukud” (80 punkti)
II koht – võistkond nr 3 “Nea” (63 punkti)
III koht – võistkond nr 2 “Maikuu” (60 punkti)
IV koht – võistkond nr 1 “Krevetid” (58 punkti)
V koht – võistkond nr 8 “Lamp” (53 punkti)
VI-VII koht – võistkond nr 4 “Karl Friedrich” ja võistkond nr 5 (49 punkti)
VIII koht – võistkond nr 7 “Võitjad” (47 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/A1PKY-r939o