23. aprill 2013

23. aprill 2013

Kui korraldajad olid öö otsa nõidunud, saabuski päikesepaisteline hommik ja koos sellega rõõmsameelsed noored Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumist ja Viljandi Gümnaasiumist.

Tallinna noortel oli kaasas ka lilla-roosa elevant ☺, mis tegi kõigil tuju veelgi lõbusamaks. Ja et oleks päris selge, kus asub Mustamäe Reaalgümnaasium, joonistasid õpilased meile Eesti kaardi, millele märkisid ära oma kooli asukoha. Elevant on aga Reaalgümnaasiumi talisman, mis toob õnne, kus iganes õpilased ka poleks. Ja õnne läks tänasel päeval vaja…

Viljandi Gümnaasiumi noored olid aga kirjutanud pika-pika laulu, mille nad üheskoos meile ette laulsid. Pole asjata öeldud, et eesti rahvas on laulurahvas. Viljandiski leidub laululinde ☺ Millest noored laulsid? Ikka oma klassikaaslastest ja nende huvidest-hobidest. Ülevaade tuli päris põhjalik!

Tundus, et enamus võistkondi sai meeskonnatöö ruttu käima ja orienteerumine ei põhjustanud neile kuigi suuri raskusi. Loomulikult olid mõned võistkonnad kiiremad ja osavamad, aga ülesannete lahendamisega tulid siiski kõik toime. Ka viktoriini tulemused olid tublid keskmised. Fotod olid toredad, paar tükki aga päris erilised. Loomulikult oli seda tunda ka punktiarvestuses. Huvitaval kombel olid täna kõige raskemad hoopis lihtsad lisaülesanded…

Lõpuks sai võistluspäev siiski otsa ja selgusid võitjad. Esikohale tuli võistkond nr 2 “Vilmust”. Muide, konkurendid arvasid, et nende tehtud fotod olid ka kõige paremad. Soovime võitjatele palju õnne!!!

Edukat õppeaasta lõppu ja maruvahvat suve teile kõigile!

Võistluspäeva koondtulemused on niisugused:
I koht – võistkond nr 2 “Vilmust” (70 punkti)
II koht – võistkond nr 7 “Seitse” (63 punkti)
III koht – võistkond nr 5 “Taevane mutt” (62,5 punkti)
IV koht – võistkond nr 8 “Talvil” (61 punkti)
V koht – võistkond nr 1 “Siim & Naised” (58 punkti)
VI koht – võistkond nr 3 “Vanalinna Hiired” (47 punkti)
VII koht – võistkond nr 6 “Pesukarud” (45 punkti)
VIII koht – võistkond nr 4 (29 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/jxBZqUBu44o