30. aprill 2013

30. aprill 2013

Tänase päeva peategelased olid Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi ja Tapa Vene Gümnaasiumi noored.

Oli väga tore päev. Noortel silmad särasid, ühise tegutsemise õhinat jätkus igasse võistkonda ja nägime ka rohkem loomingulist lähenemist kui tavaliselt.

Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi õpilased laulsid meile kooli hümni ja Tapa Vene Gümnaasiumi õpilased tutvustasid kõigile lühidalt oma kooli. Ning siis algas suur orienteerumine. See algas kohe vihmasabinaga, kuid õnneks kestis sadu ainult 3 minutit. Oli rohkem värskenduse eest!

Orienteerumine läks kõikidel võistkondadel edukalt ning selle käigus tehtud fotod olid väga head. Need olid lausa nii head, et hilisemal hindamisel said kõik võistkonnad üsna võrdse arvu punkte. Teistest mõnevõrra parem oli võistkond “Aisakellad”. Viktoriiniga sai võistkond nr 3 teistest paremini hakkama, aga ülejäänud olid samuti päris head. Täna leidus ka mitu nutikat inimest, kes lahendasid ära mitmed lisaülesanded.

Kõik punktid, mida võis erinevate ülesannete eest saada, liitsime kokku ning päeva lõpuks olid võitjaks tõusnud “Tiigrid”. Palju õnne teile, võistkond nr 3! Teie tulemus on suurepärane!

Igatahes, noored, teiega oli tore! Päev oli vahva ja energiline. Jätkugu teil õhinat ja aktiivsust ka edaspidiseks! Soovime kõigile edukat kooliaasta lõppu ja ilusat suvevaheaega!

Võistluspäeva koondtulemused on niisugused:
I koht – võistkond nr 3 ” Tiigrid ” (69 punkti)
II koht – võistkond nr 1 “Iguana” (67 punkti)
III koht – võistkond nr 5 “Aisakellad” (56 punkti)
IV koht – võistkond nr 4 “Võitjad” (51 punkti)
V koht – võistkond nr 2 “Eestlased ja venelased” (46 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/rPmmBuMMzdk