2. mai 2014

2. mai 2014

Tänasel päeval osalesid võistlustules Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi ja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpilased.

Tegemist oli õpilastega, kes enese jutu järgi armastavad teha sporti ja tantsida, laulda ja pidutseda, süüa ja magada, mängida vahetevahel arvutimänge ja joonistada, seigelda ja orienteeruda, suhelda ümbritsevate inimestega, otsida ja leida uusi sõpru ning reisida. Noored sooviksid meelsasti ära käia igas ilma otsas, aga esialgu võiks reissihiks olla Inglismaa, Norra, USA, Austraalia, Taimaa, Hiina ja Egiptus. Lisaks sellele võiks muidugi ette võtta ka avastamisretke Kuule ☺

Eks ole aga ka teisi unistusi… Näiteks tahaks noored muidugi võita tänase võistluse, aga kui kaugemale tulevikku vaadata, siis sooviks nad edukalt sooritada eksamid ja lõpetada gümnaasiumi, nad tahaks saada hea palgaga töö, leida suure armastuse, luua pere ja olla lihtsalt õnnelik ☺ Suvigi võiks tulla päikesepaisteline ja soe. Tõesti väga ilusad soovid… Meie igatahes ühineme nendega ja hoiame pöialt, et kõik soovid täituksid!

Möödunud päev oli aga toimekas. Tegevust jätkus mitmeks-mitmeks tunniks – tutvumiseks ja etteasteteks, orienteerumiseks ja viktoriiniks, ühiseks lõunaks ja nuputamiseks jne. Ükski ülesanne ei murdnud noortel konti, kõigest hakati õhinaga kinni ja püüti leida üheskoos lahendus või vastus. Ja seda tehti edukalt! Edu tunnistuseks on ka punktid, mis mängu erinevates etappides koguti.

Võistkonnad olid tasavägised. Orienteerumine kulges tõrgeteta, viktoriin lahendati kenasti, nuputamisülesanded said samuti vastused. Emotsioone, naeru ja nalja tekitas ühine fotode vaatamine. Tõepoolest, fotod, mis orienteerumise käigus tehti, olid väga lustlikud ja toredad. Tundub, et fantaasiat noortel jätkub. ☺

Lisaks rõhutaksime sedagi, et kõik noored olid üliviisakad, sõbralikud ja rõõmsameelsed. Nad võtsid aktiivselt ja entusiasmiga osa igast väikesest asjast ning tundub, et oskasid nautida pisimatki hetke päevast.

Siin on võistluspäeva koondtulemused:
I koht – võistkond nr 6 “Liblikad” (78 punkti)
II koht – võistkond nr 1 “Kosmos” (76 punkti)
III koht – võistkond nr 4 “Suured Karistajad” (75 punkti)
IV-V koht – võistkond nr 7 “Seitsmikud” ja võistkond nr 8 “Džungel” (68 punkti)
VI koht – võistkond nr 5 “Viisikud” (67 punkti)
VII-VIII koht – võistkond nr 2 “ABC” ja võistkond nr 3 “Panda-Manda” (62 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/0XABYU3LGr8

Soovime kõikidele osalejatele edukat kooliaasta lõppu ning mõnusat suvevaheaega!!!

Mõned pildid ka: