6. mai 2014

6. mai 2014

Oh, õnneks! Tänane päev oli ilus ja päikesepaisteline. Ja sel kaunil kevadpäeval osalesid võistlusmängus A. Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi ja Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasiumi õpilased.

Taas olid kokku tulnud toredad noored inimesed, kel oli plaanis mängida võidu peale. Aga nagu ikka – mõnel võistkonnal õnnestus see paremini ja mõnel pisut vähem hästi.

Orienteerumises oli parim võistkond number 7 “Seitse”. Kolm võistkonda olid aga nii tasavägised, et kogusid kõik ühepalju punkte.

Tänane võidukas tiim oli võistkond number 8 “Infinity”, kel õnnestus koguda rekordarv punkte – 90 punkti. Võidu tõid teile suurepärased fotod, mida te orienteerumise ajal tegite ning viktoriin. Palju õnne teile!

Tegelikult pole midagi imestada, et noortel hästi läks, sest päeva jooksul selgus, et tegemist on mitmekõlgsete noortega, kellele meeldib sporti teha ja tantsida, laulda ja muusikat kuulata, joonistada ja mängida, aga ka sõpradega jalutada, süüa ja hommikuti kaua magada. Neile meeldib kinos käia ja nalja teha, arvutimänge mängida ja resida. Kui oleks võimalik, siis nad teeks tiiru peale kogu maailmale, aga esmajärjekorras sõidaks Hispaaniasse, Inglismaale, USAsse, Horvaatiasse, Austraaliasse ja Pranstusmaale. Ja on üsna tõenäoline, et te jõuategi oma elu jooksul neis paigus ära käia. Head avastamislusti!

Etteasted, orienteerumine, lõuna, viktoriin, piltide vaatamine, lisaülesannete lahendamine ja keskustelu… üheskoos tegutsedes möödus aeg lennates ja saigi meie üritus otsa. Noored, teiega oli tore! Loodame, et kunagi kohtuvad meie teed veel.
Soovime teile jõudu ja jaksu kooliaasta edukal lõpetamisel ja puhkust täis suvevaheaega!

Võistluspäeva tulemused:
I koht – võistkond nr 8 ” Infinity ” (90 punkti)
II koht – võistkond nr 7 “Seitse” (72 punkti)
III koht – võistkond nr 5 “Viielised” (67 punkti)
IV-V-VI koht – võistkond nr 1 “Number 1”, võistkond nr 2 “Unistus” ja võistkond nr 4 “Nunne” (65 punkti)
VII koht – võistkond nr 3 “Roosamägi” (63 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “Padjaklubi” (38 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/4VBUzuLGsgI

Ja nii see kõik siis välja nägi: