8. mai 2014

8. mai 2014

Ilmataat teeb meiega seekord trikke. Täna trikitas ta siis Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi ja Tallinna Pae Gümnaasiumi õpilastega.

Hommikul silmi avades ja aknast välja vaadates avanes kaunis nukker pilt – taevas oli hall nagu sügisel ja kõik oli märg. Surusime pöidlad kõvasti pihku ja lootsime, et 3 tunni jooksil läheb olukord ehk ikka pisut paremaks või vähemalt, et ei läheks hullemaks…

Ja läkski nii, nagu soovisime ja lootsime! Tibutas küll peent seenevihma, aga oli soe. Ka noored olid rõõmsameelsed ja aktiivsed ning muutsid sellega tänase päeva igati toredaks. Kui päikest taevas ei paistnud, siis piilus päike noorte silmadest ☺

Loomulikult olid osalenud õpilased targad ja andekad, aga nad olid ka abivalmid ja heatahtlikud. Meie ühine lõuna möödus äärmiselt toredas ja meeldivas õhkkonnas. Igasugused ülesanded ja tegevused läksid kenasti. Orienteerumine ei valmistanud noortele kuigi palju raskusi ja ka viktoriiniga tuldi kenasti toime. Nuputamisülesanded lahendati samuti ära – mõni ülesanne sai kiiremini ja kergemini vastuse, mõnele üesandele vastuse leidmine võttis rohkem aega. Lõpuks aga saadi kõikidest ülesannetest jagu ☺ Fotograafina tõusis teiste hulgast esile võistkond number 3 “Unicorns”, kes osutus ka päeva võitjaks. Palju õnne!

Kõik teised võistkonnad pakkusid võitjatele terve päeva jooksul usinasti konkurentsi. Oleks üsna raske valida välja võistkonda, kes oli kõige toimekam, tublim, aktiivsem, lõusam ja säravam. Sedavõrd sarnased tundusid võistkonnad olevat. Noored, te panite meie seekordsele võistlusmängude seeriale ilusa punkti. Suur tänu teile!

Meie omalt poolt soovime kõikidele teile edukat kooliaasta lõppu ja imekaunist suve!

Tulemused olid kokkuvõttes niisugused:
I koht – võistkond nr 3 ” Unicorns ” (71 punkti)
II koht – võistkond nr 5 “X-men” (67 punkti)
III koht – võistkond nr 2 “Koncho” (65 punkti)
IV-V koht – võistkond nr 1 “Mustad põdrad” ja võistkond nr 6 “SALKVN” (62 punkti)
VI koht – võistkond nr 4 “Lahedad” (60 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/K1lQdyIdBZQ

Päev piltides: