21. september 2016


21. september 2016

Kui me hommikul Õpetajate maja uhkes Kroonisaalis kohtusime, olime kõik väga ootusärevil. Ees ootas põnev päev – uued tutvused ja isemoodi väljakutsed.

Esmalt aga saime üksteisega tuttavaks. Jüri Gümnaasiumi ja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi noored andsid meile võimaluse heita pilk nende loomusele – andekusele ja asjalikkusele. Saime ülevaate mõlema kooli elust-olust ja kuulsime kaunist muusikat. Milline hommik! Aitäh teile!

Seejärel asusid juhuslikkuse alusel moodustatud võistkonnad Tallinna vanalinna avastama. Ikka koos oma võistkonnaga ülesandeid lahendades, õigeid paiku üles otsides, fotostseene lavastades ja mõnusalt suvist ilma nautides. Ükski ülesanne ei murdnud noorte võistlusvaimu ja õhinapõhist teotahet. Kõik õpilased olid südamega asja juures ja seda oli väga tore näha!

Kui võistkonnad vanalinnast tagasi tulid, aitas ühine lõuna tühjad kõhud täita. Seejärel ootasid ees aga uued ülesanded – viktoriin, nuputamisülesanded ja kaptenite mäng. Lahendatud said need kõik. Suurepärane oli näha, et olgu mistahes ülesanne, alla ei vandunud keegi. Üheskoos otsiti vastuseid ja leitigi need.

Noorte osavõtt oli kiiduväärt ja see avaldus ka võistkondade punktiskoorides. Tubli töö tulemusena võitis tänase tegusa päeva võistkond nr 5 “Ragnar”. Palju õnne võitjatele ja suur tänu konkureerivatele võistkondadele!

Soovime teile kõigile vahvaid ettevõtmisi ja suurepäraseid tulemusi nii koolitöös kui väljaspool seda!

Tänase päeva koondtulemused olid järgmised:
I koht – võistkond nr 5 ” Ragnar ” (103 punkti)
II koht – võistkond nr 8 “Maasikad” (94 punkti)
III koht – võistkond nr 2 “Troika” (90 punkti)
IV koht – võistkond nr 1 “Head Lapsed” (81 punkti)
V koht – võistkond nr 6 “Kohukesed” (78 punkti)
VI – VII koht – võistkond nr 3 “Tarkpead” ja võistkond nr 7 “Kiired ja Vihased” (72 punkti)
VIII koht – võistkond nr 4 “Kurelapsed” (62 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/8T8eT06tx5E

Piltides nägi päev välja niisugune: