26. september 2016

26. september 2016

Täna kohtusid Räpina Ühisgümnaasiumi ja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi noored.

Päev kulges toredas päikesepaistes mööda vanalinna seigeldes. Võistkonnad pidid üles otsima mitmed ajaloolised paigad ja neid tundma õppima. Lisaks tuli paar ülesannet fotolavastada ja kompositsiooniks seada. Suurem osa ülesandeid lahendati kenasti ära.

Pärast õues veedetud aega oli kõht silmnähtavalt tühjaks läinud ja kui pakuti lõunat, siis oli isu päris hea. Pärast ühist lõunaeinet asusid võistkonnad usinalt viktoriini lahendama. Üheskoos vaatasime üle ka vanalinnas tehtud fotod ja võistkonnad valisid välja nende meelest kõige paremini õnnestunud pildid. Esmapilgul lihtsatele nuputamisülesannetele vastuste leidmine polnud aga sugugi nii kerge, kui alguses tundus. Sellegipoolest nuputati õiged vastused välja – mitu pead on ikka mitu pead!

Üldkokkuvõttes oli tore päev ja võistlejad olid tublid. Siiski oli näha, et mõnes võistkonnas oli pisut rohkem särtsu ja hoogu sees. Esikolmikus oli energiat täitsa palju tunda ja vastavalt kujunesid ka lõplikud tulemused.
Kõlagu nüüd fanfaarid ja põrisegu trummid – võitjaks on võistkond nr 1 “Esimesed”, nagu nende nimigi ütleb 🙂 Palju õnne!

Soovime kõigile vahvaid ettevõtmisi ja osavõturõõmu nüüd ja edaspidi!

Tänase päeva koondtulemused olid järgmised:
I koht – võistkond nr 1 ” Esimesed ” (82 punkti)
II koht – võistkond nr 3 “Vinkupidu” (77 punkti)
III koht – võistkond nr 5 “Team Alfa” (66 punkti)
IV koht – võistkond nr 2 “Tiim Mõõdulint” (65 punkti)
V koht – võistkond nr 6 “Girlpower” (57 punkti)
VI koht – võistkond nr 4 “Neli” (54 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/bMmfG4tiU80

Piltides nägi päev välja niisugune: