27. september 2016

27. september 2016

Vaatamata tihedale udule, leidsid täna hommikul õnnelikult tee Õpetajate majja Läänemaa Ühisgümnaasiumi ja Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasiumi õpilased. Kokku oli meid kenake hulk, aga mitmekesi koos ongi lõbusam 🙂

Lõbusalt ja lauluga algaski kõik. Läänemaa noored kirjeldasid meile oma koolielu hoogsa lauluviisi saatel ja Tallinna noored esitasid oma laulu innovaatiliselt – karaokena.

Esimese tõsise katsumusena tuli õpilastel orienteeruda Tallinna vanalinnas. Nad otsisid üles mitmed huvitavad ajaloolised paigad, tutvusid nendega, lahendasid mitmesuguseid ülesandeid ja tegid pilte. Kõige sellega saadi üsna hästi hakkama.

Orienteerumisele järgnenud lõunalauas jätkus ülesannete lahendamine ja seejärel tuli end veel edukalt viktoriinist läbi närida. Ühiselt leidsid vastused ka nuputamisülesanded. Lõpuks aga asusid joonele võistkondade kaptenid. Järjest vastati küsimustele ja õige vastuse korral sai kapten edasi mängida, st vastata järgmiselegi küsimusele. See oli tore mäng, sest täna oli kaks väga tasavägist kaptenineiut, kes andsid järjest ja järjest õigeid vastuseid. Kuna nende jõukatsumine oli nii tasavägine, siis lõpuks otsustasime kuulutada mängu võitjaks mõlemad. Väga tublid olite. Aplaus!

Kogu päeva jooksul toimus aga ikkagi võistlus võistkondade vahel ja seepärast liitsime lõpuks kokku kõik päeva jooksul kogutud punktid. Neid punkte sai päris palju. Kõige rohkem punkte kogunud võistkond kuulutati päeva võitjaks.
Palju õnne, võistkond nr 2 “Pingviinid”. Väga hästi tehtud!
Loomulikult olid ka kõik teised võistkonnad väga tublid, lihtsalt täna on “Pingviinide” võidupäev.

Soovime kõigile õnne ja õnnestumisi nii käesolevaks õppeaaskaks kui ka edaspidiseks!

Tänase päeva koondtulemused olid järgmised:
I koht – võistkond nr 2 ” Pingviinid” (100 punkti)
II koht – võistkond nr 8 “Ehitajad” (93 punkti)
III koht – võistkond nr 1 “Harambe” (90 punkti)
IV – V koht – võistkond nr 5 “Vape Nation” ja võistkond nr 6 “APOP” (87 punkti)
VI koht – võistkond nr 3 “Kolmikud” (68 punkti)
VII koht – võistkond nr 7 “Seitsmikud” (66 punkti)
VIII koht – võistkond nr 4 “Valged Rebased” (58 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/KbcNVoVydyo

Piltides nägi päev välja niisugune: