4. mai 2015

4. mai 2015

Supervahva päev oli! Supertoredate noortega Elva Gümnaasiumist ja Tallinna Humanitaargümnaasiumist.

Päev algas lauluga. Ilmselgelt armastavad muusikat ja laulu mõlema kooli õpilased. Elva Gümnaasiumi noored laulsid meile oma kooli laulu ja Humanitaargümnaasiumi õpilased kandsid ette lausa meistriteose. Niisugust esitust, mida saadavad 2 virtuoosset kitarristi, pole meie projektis varem olnudki. Aplaus!

Kui aga olime üksteisega tuttavaks saanud, algas võistkondade komplekteerimine ja edasine tegevus jätkus juba tiimidena. Võistkonnad olid tegusad ja hingega asja juures. Kõik võistkonnad võtsid orienteerumisülesannete lahendamisest aktiivselt osa ja seepärast oli üpris keeruline valida võistkondade hulgast välja kõige paremat orienteerujat. Fotolavastusedki tulid enamusel väga vahvad välja.

Täna oli selles mõttes ka eriline päev, et viktoriin oli üsna tasavägine. Sellegipoolest said viktoriiniga paremini hakkama need võistkonnad, kes olid hoolega lugusid kuulanud ja lahtiste silmadega vanalinnas ringi liikunud. Eks natuke aitas kaasa ka see, mida noored on kunagi varem kuulnud-näinud-lugenud.

Oli tore näha, kuidas noored võtsid iga ülesannet tõsiselt ja püüdsid kiirest need ära lahendada. Kui mõnikord tunduvad tikuülesanded keerulised, siis täna oli ka nende lahendamiskiirus märkimisväärne.

Pärastlõunaks olid aga ülesanded lahendatud, võistlused peetud ja jutud räägitud. Oli aeg kokkuvõtteid teha ning parimatele auhindu jagada. Võitjaks tuli sel korral võistkond nr 1 “Pogant”. Palju õnne võitjatele!
Loomulikult olid ka kõik teised võistkonnad väga-väga tublid ja toimekad. Päris mitme võistkonna tulemused erinesid ainult ühe punkti võrra.

Täname teid kõiki aktiivse osaluse eest! Koos sai veedetud üks väga vahva ja mõnus kevadpäev. Soovime teile kõigile edukat kooliaasta lõppu ja imelist suvevaheaega! Loodam, et kohtume teiega kunagi veel…

Kokkuvõttes olid tulemused niisugused:
I koht – võistkond nr 8 “Porgant” (89 punkti)
II koht – võistkond nr 3 “Dream team” (84 punkti)
III koht – võistkond nr 7 “Tallinna staarid” (77 punkti)
IV koht – võistkond nr 2 “Team SWAG” (76 punkti)
V koht – võistkond nr 1 “Rüütlid” (75 punkti)
VI koht – võistkond nr 5 “Vanalinna uurijad” (69 punkti)
VII koht – võistkond nr 4 “Drimtim” (64 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “K.E.K.E.D” (50 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/IpCeIGYRZBs
Piltides nägi päev välja niisugune: