5. mai 2015

5. mai 2015

Täna osalesid võistlusmängus Tallinna 32. Keskkooli ja Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasiumi õpilased.

Kokku olid tulnud väga sümpaatsed noored inimesed – vabad suhtlejad, sõbralikud, naeratavad, tegutsevad, abivalmid, koostööaltid noored ja naljamehed. Lisaks oli tunda ja näha arvestamist kaaslastega ja viisakat käitumist. Just tänu sellele läkski tänane võistluspäev väga hästi korda. Ja õnneks toetas tegevusi ka ilmataat.

Hommikul saime üksteisega tuttavaks. Lasnamäe Vene Gümnaasiumi noored andsid põhjaliku ülevaate oma klassi õpilastest ja koolist. Selgus, et neil on koolimajas isegi lift ja et nad ka kasutavad seda aktiivselt ☺
Tallinna 32. Keskkooli õpilased aga tegid meile puust ja punaseks ette, missugune näeb välja nende koolipäev. See oli haarav etendus, mida saatis tabav pantomiim. Naerda saime kõik südamest!

Niisuguses toredas õhkkonnas läksid noored vanalinna orienteeruma. Orienteerumine ei valmistanud neile kuigi suuri raskusi. Enamik võistkondi leidis kõik kontrollpunktid üles ja lahendas ära ka kõik ülesanded. Suurem enamus võistkondi tegi ka väga toredad fotolavastused. Fantaasiat noortel on ☺

Viktoriiniga saadi kenasti hakkama, lisaülesandeid lahendati nii ja naa. Eks ülesannete hulgas oli kergemaid ja raskemaid, aga tundus, et kaasa mõtlesid küll kõik noored. Võistkondade esindajate vaheline võistlus kulges mõneti ootamatult, sest pooled ei teadnud Vana Tooma tuulelipu asukohta. See tegi kohe alguses võistlejate hulgas suurpuhastuse. Lõpuks aga võitis selle võistluse ikka kõige targem ja loogilisem noormees. Tubli!

Korraldustiim arvutas kõik päeva jooksul saadud punktid kokku ja selgus, et päeva üldvõitjaks tuli võistkond nr 2 “Saapapael”. Aplaus! Ja palju õnne! Loomulikult olid teised võistkonnad ka väga tublid ja pakkusid võitjatele arvestatavat konkurentsi. Jätkake samas vaimus!

Meie tahame kõiki noori tänada aktiivse osalemise eest ja soovida teile kõigile edukat õppeaasta jätku ning seiklusrohket sooja suvevaheaega!

Võistluspäeva tulemused:
I koht – võistkond nr 2 ” Saapapael ” (98 punkti)
II koht – võistkond nr 1 “Roosad joped” (93 punkti)
III koht – võistkond nr 6 “Multikas” (84 punkti)
IV koht – võistkond nr 3 “A-rühm” (82 punkti)
V koht – võistkond nr 4 “Guhja” (77 punkti)
VI koht – võistkond nr 8 “Kotkas” (73 punkti)
VII koht – võistkond nr 5 “Mis meie nimi on?” (70 punkti)
VIII koht – võistkond nr 7 “Garmin” (58 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/sX_sJRPOr_4
Päev piltides: