6. mai 2015

6. mai 2015

Täna osalesid võistluspäeval lausa kolme kooli õpilased – õpilased Tarvastu Gümnaasiumist, Tallinna Järveotsa Gümnaasiumist ja Tallinna Pae Gümnaasiumist.

Noored, teiega väga oli tore! Kohe algusest peale oli tunda särtsu ja aktiivset pealehakkamist. Saime väga hea ülevaate teie koolidest ning kuulsime ka laulu ja kitarrimängu. Päeva algus oli ilus ☺

Siis ootas ees orienteerumine. Ja oi-oi-oi … taevast hakkas tibutama vihma. Õnneks siiski vähe ja poole tunni pärast jäi vihmake üldse järele. Nõnda jäid noored peaaegu kuivaks.

Orienteerumine ja vanalinnas ringi jalutamine noortele meeldis. Meeldis ka fotolavastuste tegemine. Tagasisidena öeldi, et oli tore teha meeskonnatööd ja suhelda teise kooli õpilastega. Meeldis ka võõraste inimeste küsitlemine. Nii mõnigi lisas juurde, et see oli hea vaheldus tavapärasele koolipäevale.

Ka viktoriin ja mitmesugused lisaülesanded võeti positiivselt vastu ja lahendati edukalt ära. Kõik see kokku tõi võistkondadele hulga punkte ja kui me need lõpuks kokku liitsime, siis selgus, et parima tulemuse saavutas võistkond nr 4 “Meistrid”. Tõepoolest – meisterlik tulemus! Seda enam, et “Seiklejad” olid teil kogu aeg kannul. Neil jäi esikohast puudu ainult 2 punktikest.

Tegelikult tahaks aga väga kiita ka kõiki teisi võistkondi. Te pakkusite Meistritele head konkurentsi. Hästi tehtud!

Soovime teile kõigile edukat kooliaasta lõppu ja imetoredat suvevaheaega!

Möödunud päeva tulemused olid kokkuvõttes niisugused:
I koht – võistkond nr 4 ” Meistrid ” (82 punkti)
II koht – võistkond nr 3 “Seiklejad ” (80 punkti)
III koht – võistkond nr 8 “Divici” (72 punkti)
IV koht – võistkond nr 5 “Penur” (71 punkti)
V koht – võistkond nr 6 “Stritid” (69 punkti)
VI koht – võistkond nr 7 “Spot” (66 punkti)
VII koht – võistkond nr 1 “Esimesed” (59 punkti)
VIII koht – võistkond nr 2 “Kotkasilmad” (34 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: http://youtu.be/SyVVvCFEqW4
Päev piltides: