14. september 2015

14. september 2015

Meie esimene sellesügisene päev algas üheskoos Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi ja Narva Kesklinna Gümnaasiumiõpilastega.

Kokku olid tulnud loomingulised inimesed.
Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi noored tutvustasid ennast ja oma tegemisi luulevormis. Omatehtud värsid andsid hea pildi sellest, millised õpilased nende klassis õpivad, mis iseloomuga keegi on, mida neile teha meeldib jne.
Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilased olid aga ette valmisanud lausa suurejoonelise näitemängu. See hõlmas ajalugu ja vallutusi, linna kaitsmist, erinevaid monumente ja vaatamisväärsusi, Narva jõe katkematut voolamist jne. Kes kohal oli, see nägi ja sai teada.

Kui noored olid tutvunud ja olime moodustanud võistkonnad, siis algas orienteerumine vanalinnas. See kulges mõnele võistkonnale edukamalt, mõnele vähem edukalt, aga lõpp-punkti jõudsid õnnelikult kõik võistkonnad. Tehti ka mitmeid fotolavastusi, mida hiljem üheskoos vaatasime. Fotod tulid toredad ja seekord said kõik võistkonnad nende eest väga tasavägiseid punkte.

Viktoriin läks üpris hästi. “Teadmiste proov” võistkondade esindajatega aga mitte nii väga. Tõsi, küsimused olid ebaharilikud ja üldse mitte niisugused, nagu koolis tavaliselt küsitakse. Samas tundusid ühised tikuülesanded hoopis lihtsamad. Igatahes lahendused leiti kiiresti ja teeniti nii mõnigi väärtuslik punkt, mis viis taas võidule lähemale.

Lõppkokkuvõttes pidime kõik punktid kokku lööma ja võitjaks osutus võistkond nr 6 “Teekannud”. Palju-palju õnne! Suur tänu ka teistele võistkondadele, kes te võitjatele väärikat konkurentsi pakkusite!

Selleks korraks siis kõik. Ees ootab tööde- ja teguderohke õppeaasta. Palju jõudu ja edu teile selleks!

Päeva koondtulemused:
I koht – võistkond nr 6 “Teekannud” (76 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “Sai” (64 punkti)
III koht – võistkond nr 3 “Timukad” (62 punkti)
IV koht – võistkond nr 5 “Dream Team” (58 punkti)
V koht – võistkond nr 8 “Furry Unicorns” (57 punkti)
VI koht – võistkond nr 2 “Gold” (50 punkti)
VII koht – võistkond nr 7 “Aleksander ja lapsed” (49 punkti)
VIII koht – võistkond nr 1 “Kilingi-Narva” (47 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/QtUYc6FNMMg

Päev piltides: