15. september 2015

15. september 2015

See oli imetore päev! Osalejateks õpilased Häädemeeste Gümnaasiumist ja Tallinna Lasnamäe Gümnaasiumist.

Ilus ilm ning rõõmsameelsed, usinad, sõbralikud, hästi suhtlevad, aktiivsed, energilised noored inimesed muutsid tänase sündmuse meeldejäävaks. Suur tänu teile, noored! Teiega oli väga tore koos aega veeta! Ei olnud ühtki ülesannet, mille lahendamises te kaasa lüüa ei tahtnud. Vastupidi. Iga ülesande ja tegevuse kallale asuti silmapilkselt ja õhinaga. Nii valmisid vahvad fotolavastused, nõndasamuti lahendati tikuülesandeid, osaleti viktoriinis ja otsiti üles ajaloolised vaatamisväärsused Tallinna vanalinnas.

Kui palusime noortel kiiresti visandada oma võistkondade koondportree, siis nad ütlesid muuhulgas, et neile meeldib jalutada, teha sporti, laulda ja õppida ning lahendada koos ülesandeid. Nad soovivad minna välismaale reisima, aga ka kinno ja loomaaeda. Lemmiktoiduks on sõõrikud, kommid, makronid, hamburgerid (eesti toit ☺) ja pizza.

Tänane võistluspäev kulges pausideta eduka lõpuni. Aga nagu elus ikka – keegi peab alati jääma 1. kohale tagant poolt ja keegi saab endale selle kõige ihaldatuma 1. koha eest poolt. Parimatest parimaks osutus seekord võistkond nr 7 “Sõprus”. Palju-palju õnne teile!

Kõikidele osalejatele soovime edukat kooliaastat ja loodame, et kunagi kohtume taas!

Päeva koondtulemused:
I koht – võistkond nr 7 “Sõprus” (80 punkti)
II koht – võistkond nr 5 “Pikad jalad” (78 punkti)
III koht – võistkond nr 2 “Troika” (75 punkti)
IV koht – võistkond nr 6 “Puupead” (66 punkti)
V koht – võistkond nr 4 “Sõber Squad” (65 punkti)
VI koht – võistkond nr 8 “Number kaheksa” (62 punkti)
VII koht – võistkond nr 3 “Raekoda” (61 punkti)
VIII koht – võistkond nr 1 “Dream Team” (50 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/MzM96yG6UsA

Päev piltides: