16. september 2015

16. september 2015

Täna osalesid võistluspäeval Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi ja Valga Gümnaasiumi noored.

Kohe hommikul Õpetajate majas kohtudes saime esimese mulje mõlema kooli õpilastest. Valga noored kandsid meile ette oma loo regilauluna ja Tallinna noored andsid performance’i. Nauditavad etteasted olid mõlemad ja kõik olid põnevil, mida järgmised tunnid tuua võivad.

Ja see päev tuli vaheldusrikas…

Tegevust jätkus nii tuppa kui õue. Õues toimus suur orienteerumine ja fotolavastuste tegemine. Seejuures olid täna välitingimused pisut raskemad kui eile. Nimelt sadas vihma ja see tegi noored seiklejad omajagu märjaks. Õnneks siiski keegi üles ei sulanud. Paistab, et tegemist oli tugevate, karastunud ja sitkete noortega. Kui kaasa oli võetud vihmavari, siis võisime nii mõnigi kord näha vanalinnas südant soojendavat pilti, kus terve võistkond oli sõbralikult ühe vihmavarju alla koondunud.

Üheskoos lahendati täna ära ka viktoriin, mitmesugused lisaülesanded, valiti välja parimad fotolavastused ja söödi lõunat. Pilte oli erinevaid – tõsisemaid ja naljakamaid, suhteliselt staatilisi ja samas sekka ka neid, millel näha liikumist.

Ühine suhtlus läks pealtnäha libedalt ja me veetsime koos argipäevast pisut erineva, kuid igati toreda ja tegusa päeva. Selle jooksul said kõik võistkonnad iga ülesande eest punkte. Lõpuks tulemusi kokku liites selgus päeva parim tiim…
Kahepunktilise edumaaga võitis seekord võistkond nr 7 “Seitsmikud”. Palju õnne! Hästi tehtud!

Tõesti kohe “Seitsmike” kannul, lausa kuklasse hingamas, oli võistkond nr 1 “Lõvid”☺
Ja nende järel kõik teised:
võistkond nr 6 “Lilled”
võistkond nr 5 “Tugadumõ”
võistkond nr 8 “Martsipan”
võistkond nr 4 “Neli”
võistkond nr 2 “Joker”
võistkond nr 3 “TKVVG”

Palju tänu kõikidele aktiivse osavõtu eest. Jätkake ikka sama aktiivselt.
Jõudu ja jaksu ka alles alanud kooliaastaks!

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/7xKaYZsyJmQ

Päev piltides: