22. september 2015

22. september 2015

Täna osalesid võistlusmängus Tarvastu Gümnaasiumi ja Tallinna Ehte Humanitaargümnaasiumi õpilased.

Kokku olid tulnud tõesti kõige säravamate silmadega noored inimesed. Kõiki teid oli ülitore näha üheskoos tegutsemas, orienteerumisel õigeid paiku otsimas, inimesi küsitlemas ja viktoriini lahendamas. Oli näha, et oskate tunda rõõmu aktiivsest tegutsemisest, seiklemisest ja üksteisega suhtemisest Inimeste küsitlemine oli isegi nii köitev, et hetkeks unustati reaalne maailm ja selle tulemusena ununes ühe õpilase kott keset linna maha. Õnneks oli see koht väga hästi turvatud ja mõne aja pärast kotile järele minnes, oli see endist viisi alles.

Tore äratundmine tekkis ka siis, kui teemaks olid nuputamisülesanded. Kõik lahendati ära! Ka need kõige keerulisemad ja ebatavalisemad. Mõtelda teile igatahes meeldib.

Ja lõpuks kiidusõnad kõikidele õpilastele, keda ei hirmutanud vihmane ilm! Otsus ikkagi välja minna – vaatamata vihmale – oli väga hea ja õige mõte Olete väga-väga tublid! Ja tõesti, üllatus-üllatus! – vihm ei sulatanudki kedagi ära! Pigem juhtus nii, et vihmasadu jäi varahommikuga võrreldes isegi nõrgemaks. Ilmselgelt sai ilmataat aru, et niisuguste tarmukate noortega ei tasu rinda pista!

Eestis on tõepoolest tore elada! Miks? Sest siin on teiesugused vahvad noored Ja lisaks on siin huvitav. Sest kunagi ei tea täpselt, mida sealt taevast tulla võib… Täiesti vabalt võib juhtuda nii, et Tarvastus paistab päike, aga Tallinnas ladistab vihma.

Päeva jooksul sai kõikide ülesannete eest koguda punkte ja lõpuks oli neid punke koos nii palju, et sai selgeks, kes on parim! Aplaus-aplaus! Parimaks võistkonnaks osutus ülekaalukalt võistkond nr 3 “Kodukeemia”. Palju-palju õnne! Kuid me ei väsi kordamast – absoluutselt kõik täna võistlusmängude osalenud õpilased olid väga tublid! Soovime teile jätkuvalt energiat, aktiivsust, entusiasmi ja loomulikult ka edu koolitöös, sest õppeaasta ju alles algas.

Võistluspäeva tulemused:
I koht – võistkond nr 3 ” Kodukeemia ” (80 punkti)
II koht – võistkond nr 1 “MEGA ILVES” (63 punkti)
III koht – võistkond nr 2 “Girls Power” (62 punkti)
IV koht – V koht – võistkond nr 4 “Sõbrad” (59 punkti)
IV koht – V koht – võistkond nr 6 “AAJOU” (59 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/_GxNzLoXMIA

Ja nii see kõik siis välja nägi: