10. mai 2016

10. mai 2016

Oli taas üks kena kevadpäev. Ja täna kohtusid Tallinna vanalinnas õpilased Tallinna Haabersti Vene Gümnaasiumist ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist. Kõik ilusad, targad, tublid, seiklus- ja mänguhimulised, nutikad, aktiivsed ja sõbralikud noored. Päev teiega koos oli väga tore!

Ükski ülesanne ei käinud teil tegelikult üle jõu. Vanalinnas leidsite vajalikud paigad üles, viktoriinist saite jagu, nuputamisülesanded said vastused. Ka viktoriinitulemused olid kõrgemad Harju keskmisest 🙂 Teie fotod tulid välja vahvad ja nendest parimaks peeti pilte, mille tegid võistkonnad “Pirukad” ja “Vektorid”. Kaptenid andsid omavahelises võistluses ka tubli panuse, mis sest, et nendele esitatud küsimused olid väljastpoolt kooliprogrammi :).

Kokkuvõttes selgus, et tänasel päeval oli parimatest parim võistkond nr 1 “Pirukad”. Palju õnne! Edu ja indu soovime ka kõikidele teistele võistkondadele. Kui täna ei olnud teie võidupäev, siis ilmselt on see veel ees…

Meie arvates olete te väga toredad noored inimesed ja me soovime, et te jäätegi sama positiivseteks ja teotahtelisteks. Aitäh toreda päeva eest!

Koondtulemused olid niisugused:
I koht – võistkond nr 1 ” Pirukad ” (95 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “X-kromosoomid” (91 punkti)
III koht – võistkond nr 7 “Lamp” (88 punkti)
IV koht – võistkond nr 8 “Turistid” (86 punkti)
V koht – võistkond nr 3 “Tagataskud” (81 punkti)
VI koht – võistkond nr 5 “Vektorid” (78 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Savi” (74 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “24/7” (69 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/WsWoi4bMX1E

Piltides nägi päev välja niisugune: