11. mai 2016

11. mai 2016

See oli üks väga põnev päev. Kokku said õpilased Ida-Viru Kutsehariduskeskusest ja Tallinna Humanitaargümnaasiumist.

Võistluspäev kulges väga tasavägiselt. Kolme parimat võistkonda lahutas lõpuks ainult 1 punkt. Kes oleks võinud seda hommikul arvata? Või äkki oleks?
Sest juba hommikune kohtumine oli tore ja meeleolukas. Kuulsime mõlema kooli noorte esituses omatehtud laule. Laulusõnad maalisid tabava pildi noorte tegevustest ja koolirõõmudest-muredest. Nauditav!

Võistkonnatöö kulges hästi. Enamik võistkondi leidis orienteerumise käigus üles kõik paigad ja lahendas vajalikud ülesanded. “Pitatshok” oli siin kõige tublim võistkond.
Suvetunnet kajastavad pildid ja gümnastikale pühendatud fotod olid toredad. Noortele endale meeldisid kõige rohkem need fotod, mille olid teinud võistkonnad “Troika”, “Kiisud” ja “Meistrid”. Nendele andsid konkurendid kõige rohkem punkte.

Pärast ühist lõunaeinet oli viktoriiniküsimuste kallal pusimise aeg ning seejärel sai lahendatud veel mõningaid nuputamisülesandeid. See osa oligi vist üks keerulisemaid, sest ülesanded erinesid koolis tehtavatest. Aga noored hammustasid lõpuks katki ikkagi iga pähkli.

Lõppkokkuvõttes selgus, et tänase päeva parimaks võistkonnaks on võistkond nr 5 “Pitatshok”. Palju õnne! Kohe nende kannul (ainult 1 punkt vähem) olid võistkond nr 3 “Troika” ja võistkond nr 4 “Meistrid”. Olite väga tublid!

Soovime kõigile edukat kooliaasta lõppu ja seiklusrohket suvevaheaega!

Koondtulemused olid niisugused:
I koht – võistkond nr 5 ” Pitatshok” ” (86 punkti)
II – III koht – võistkond nr 3 “Troika” ja võistkond nr 4 “Meistrid” (85 punkti)
IV koht – võistkond nr 6 “30” (82 punkti)
V koht – võistkond nr 7 “Kiisud” (80 punkti)
VI koht – võistkond nr 8 “NARUTO” (76 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Kristjan” (69 punkti)
VIII koht – võistkond nr 1 “Neegrid” (66 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/KYoaAieplMo

Piltides nägi päev välja niisugune: