3. mai 2016

3. mai 2016

Täna oli üks imetore päev! Osalejateks õpilased Narva Keeltelütseumist ja Tallinna Õismäe Gümnaasiumist.

Hommikune sissejuhatus Narva noorte poolt oli täiuslikkuseni lihvitud. Värssides etendus kooli sisseastumiskatsetest ning räppiva lauluga hüüumärk kõigele krooniks. Ülilahe!
Ja muide, värssides läks kõik ka edasi… Tallinna noored olid samuti kokku seadnud pika-pika luuletuse, mis jutustas nende argipäevast koolis ja mitmesugustest tegevustest, millega nad koolielus ikka ja jälle kokku puutuvad. Lihtsalt kuula ja imesta! Ning lõpuks lasti kõlada oma kooli hümnil.

Kui olime saanud aimu, kes need Õpetajate majja kogunenud noored on, siis moodustati võistkonnad ja pikalt viivitamata mindigi üheskoos vanalinna avastama. Enamus võistkondi said orienteerumisega väga hästi hakkama ja leidus isegi üks võistkond, kes sai orienteerumise eest maksimumpunktid. Väga hästi tehtud!

Seejärel sõime üheskoos lõunat ning siis tuli viktoriini lahendamise aeg. Viktoriini tulemused olid üsna tasavägised, mis näitasid osalejate häid teadmisi ajaloost. Tore oli vaadata ka vanalinnas tehtud vahvaid fotosid. Lõpuks lahendati veel pisut nuputamist nõudvaid ülesandeid ja isegi kaptenid pidid oma võistkonna nimel võistlema asuma.

Nõnda möödus aeg ja päev sai otsa… Jäi veel vaid punktid kokku lüüa ja auhinnad kätte anda. Parimatest parimaks osutus seekord võistkond nr 4 “Midagi”. Palju-palju õnne teile!

Õnne ja edu soovime ka kõikidele teistele särasilmsetele, sõbralikele ja sooja südamega noortele! Oli taas üks ilus päev, mida saab edaspidi meenutada

Päeva koondtulemused:
I koht – võistkond nr 4 “Midagi” (83 punkti)
II koht – võistkond nr 1 “Jänkud” (81 punkti)
III – IV koht – võistkond nr 2 “TÕG x NKL” ja võistkond nr 8 “Haridusministeerium” (79 punkti)
V koht – võistkond nr 6 “Dream Team” (75 punkti)
VI koht – võistkond nr 5 “Я не понимаю” (71 punkti)
VII koht – võistkond nr 7 “Sexy Boys & Girls” (69 punkti)
VIII koht – võistkond nr 3 “Ei tea kuhu läheme” (66 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/P8DWMz7sq7I

Päev piltides: