10. mai 2017

10. mai 2017

Viimane päev on alati ühtaegu rõõmus ja kurb. Rõõmus oli seepärast, et meil õnnestus täna kohtuda toredate noortega Tallinna Mustamäe Gümnaasiumist ja Tallinna Õismäe Vene Lütseumist.
Pisut kurb on ainult sellepärast, et selleks korraks on seiklused läbi. Aga sügisel on taas uus võimalus kohtuda tegusate noortega. On, mida oodata

Tagasi vaadates saab nentida, et tõesti oli tore päev. Ilm oli päikeseline ning noored olid naerusuised ja säravad. Juba Õpetajate majas kuuldud efektne etteaste ja rütmikad viisid tegid tuju heaks. Kui Mustamäe Gümnaasiumi õpilased jäid enda tutvustamisel eestlaslikult reserveerituks, siis Linnamäe Vene Lütseumi noormehed olid need, kes lisasid pildile värvi ja mõnusat tšilli (loe: chill’i ) meeleolu

Päikesepaistes kulges vanalinna avastamine vägagi hästi. Keegi ära ei kadunud ja suurem enamus ülesandeid lahendati ära, tehti mitmeid toredaid pilte otsiti peidetud killukesi Tallinna vanalinnast. Lõunalauda jõudsid küll pisut väsinud ja näljased noored inimesed, aga kui kõht sai täis, tuli juurde ka uut energiat. Kõikidel võistkondadel õnnestus suurema või väiksema nuputamise peale avada koodlukk, lahendada ära viktoriiniülesanded ning arvukad taiplikkust nõudvad lisaülesanded.

Erinevate tegevuste eest kogusid võistkonnad punkte – mõned rohkem, mõned vähem. Kui päeva lõpuks kõik punktid kokku arvutasime, selgus, et parimatest parim oli seekord võistkond nr 7 “FHM Dream Team”. Hurraa ja palju õnne!
Võit oli väga napp – teisele kohale tulnud võistkonda võideti ainult ühe punktiga. Väga suur aitäh tugeva konkurentsi eest võistkonnale nr 2 “Mojito”, keda saime tunnustada silmapaistva meeskonnatöö eest. Olete tublid!

Soovime kõigile osavõtjatele jõudu kooliaasta lõpetamiseks ja mõnusat lõõgastavat suvepuhkust!

Päeva koondtulemused:
I koht – võistkond nr 7 “FHM Dream Team” (100 punkti)
II koht – võistkond nr 2 “Mojito” (99 punkti)
III koht – võistkond nr 6 “Rändajad” (90 punkti)
IV koht – võistkond nr 5 “Krokodill” (87 punkti)
V koht – võistkond nr 4 “Võileib” (86 punkti)
VI koht – võistkond nr 3 “RAPALM” (84 punkti)
VII koht – võistkond nr 1 “Präänikud” (72 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/JHnsz197ouI
Piltides nägi päev välja niisugune: