8. mai 2017

8. mai 2017

Kõik sai alguse Õpetajate majas, kui ühte ruumi kogunesid õpilased Saue Gümnaasiumist ja Tallinna Pae Gümnaasiumist. Tutvumisringis saime kõigepealt pisut lähemalt teada Tallinna Pae Gümnaasiumist. Seejärel kuulsime täiesti uudsel, innovaatilisel ja räppival viisil Saue Gümnaasiumi noorte tegemistest. See oli huvitav ja rütmikas 🙂 Seejärel moodustati võistkonnad ja algas orienteerumine.

Oli tore näha, et ükski võistkond ei jäänud jänni. Tiimitöö toimis päris hästi ja iseäranis jäi silma võistkond nr 1 “Pipar”. Absoluutselt kõik ülesanded lahendas orienteerumisel õigesti ära võistkond nr 7 “Kartulid”. Aga ka teistel võistkondadel ei jäänud palju puudu. Hästi tehtud!

Pärast orienteerumist sõime ühiselt lõunat ja kõik võistkonnad üritasid lahti saada koodlukku. See neil mõtlemise, pusimise ja suure kombineerimise peale ka õnnestus. Üheskoos vaatasime ka vanalinnas tehtud fotosid ja noorte arvates tegi täna kõige paremad fotod võistkond nr 8 “Batmans” – nemad kogusid selle eest kõige rohkem punkte. Viktoriini eest sai aga teistest rohkem punkte võistkond nr 4 “Kalkunid”.

Päeva jooksul õnnestus võistkondadel korjata punkte veel siit ja sealt ning kui lõpuks päevale joon alla tõmmati ja kõikide võistkondade punktid kokku liideti, siis selgus, et kõige edukam on olnud võistkond nr 7 “Kartulid”. Tõele au andes ei jäänud ju palju maha ka teisele kohale jõudnud võistkond, sest neid lahutas üksainus punkt.

Palju õnne võitjatele! Suur tänu konkurentidele! Edu kõigile koolitöös ja sooja, lõõgastavat suve teile!

Koondtulemused olid niisugused:
I koht – võistkond nr 7 ” Kartulid” (97 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “Kalkunid” (96 punkti)
III koht – võistkond nr 3 “Veel Pole” (89 punkti)
IV – V koht – võistkond nr 1 “Pipar” ja võistkond nr 8 “Batmans” (87 punkti)
VI koht – võistkond nr 5 “Nahkhiired” (84 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Sipelgad, Sääsed ja Juurvili” (82 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “SAE” (77 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/sE2Zm-NrlP4
Piltides nägi päev välja nii: