9. mai 2017

9. mai 2017

Supertore päev oli koos Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi ja Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilastega. Lausa kahju, et otsa sai. Kui kogu päev ainult märksõnades kokku võtta, siis võiks need olla niisugused: entusiasm ja teotahtelisus, sõbralikkus ja viisakus, üksteisega arvestamine ja abivalmidus, tarkus ja loovus, lõbusus ja rõõmsameelsus, osavõtt ja võidutahe. Tegelikult võiks loetelu jätkata veelgi, sest tänased noored olid erakordselt tublid 🙂

Toreda tõuke andis tegevustele Õpetajate majas kuuldud-nähtud etteasted, laul ja pillimäng. Noored tulid kõikide asjadega nii hästi kaasa 🙂 See oli tõesti hea algus kogu päevaks…

Üheskoos lahendati lihtsalt ära peaaegu kõik ülesanded, rakendati fantaasiat loovülesannete lahendamisel, otsiti vanalinnast üles kõik ajaloolised paigad ja “muugiti” lahti koodlukk. Kui lõunalauas sai kõht täis, siis oli aeg viktoriiniküsimuste käes, mis lahendati ka täitsa edukalt ära.

Lihtsalt – toredad noored inimesed, kellega koos on rõõm tegutseda 🙂
Ja olgugi et te kõik olite väga-väga tublid on võistlustega kord juba nii, et võidab ikka ainult üks. Täna tuli auväärsele esimesele kohale võistkond nr 7 “Võitjad”. Ei tea, kas võidule aitas kaasa ka võistkonna nimi, aga igatahes parimaks võistkonnaks said just nemad. Palju-Palju õnne teile!
Ühtlasi soovime tänada ka kõiki teisi võistkondi, sest ilma teieta poleks ju seda võistlust olnudki ning “Võitjad” poleks võitjaks tulnud.

Edukat kooliaasta lõppu ka ja mõnusat sooja suve! Loodame, et kohtume teiega veel kunagi 🙂

Päeva koondtulemused:
I koht – võistkond nr 7 “Võitjad” (107 punkti)
II koht – võistkond nr 5 “Desemise = Tagurpidi Esimesed” (94 punkti)
III koht – võistkond nr 1 “Tiim Ägedad” (92 punkti)
IV – V koht – võistkond nr 3 “Umniki” ja võistkond nr 8 “Rabarber” (88 punkti)
VI koht – võistkond nr 4 “Dream Team” (85 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Galaktika Valvurid” (84 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “Turistid” (81 punkti)

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/PVCGeJBOsXU
Piltides nägi päev välja niisugune: