18. september 2017

18. september 2017
Täna mängisid üheskoos Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi ja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumi õpilased.

Kõlas n-ö stardipauk sügisprojekti võitluspäevadele. Päeva toetas ka täitsa kena sügisilm. Kui eelmistel nädalatel on pidevalt vihma sadanud, siis tänaseks oli ilmataat noortele kuiva ilma saatnud. Täname ilmavana! 🙂

Võib õigusega väita, et kokku tulnud õpilased olid suure potentsiaaliga – sõbralikud, rõõmsameelsed, targad, ilusad ja tegusad. Teiste võistkondade seas oli paar niisugust seltskonda, kes iseäranis silma paistsid ning ka kõiki oma andeid ja tegutsemislusti mõnuga välja näitasid. Ja mis seal salata – just nende tiimide koostöö sujus teistest pisut paremini ning sellega saadi ka paremad tulemused.

Igatahes algas hommik Õpetajate majas, kus saadi üksteisega tuttavaks, lahendati ära mõned soojendusülesanded ning moodustati võistkonnad. Seejärel läksid võistkonnad Tallinna vanalinna avastama, kus tuli üles otsida teekonnapunktid, lahendada mitmeid ülesandeid ja teha vahvaid pilte. Ühte võistkonda saatis kahjuks ebaõnn ja nad eksisid ära, kuid teised tiimid tulid kenasti kõigega toime. 🙂

Pärast suurt orienteerumist jõime sooja teed ja täitsime tühja kõhtu. Seejärel lahendasid noored ära viktoriini. Need, kes olid hoolsalt lugusid kuulanud, said nüüd paremaid tulemusi… loogiline ju. Seega tähelepanelikkus tasus end igati ära!

Siis vaatasine üheskoos fotosid ja selgus, et võistkondade lemmikteemaks oli konkurentsitult sport. Eks muidugi – terves kehas terve vaim!

Nuputamisülesannete eest koguti samuti mitmeid priskeid punkte ja kui me lõpuks kõik punktid kokku lõime, siis osutus võitjaks võistkond nr 1 „RAMBLIN“ Palju-palju õnne võitjatele!!!

Samas oli ikkagi mitu võistkonda, kes visalt võitjatele konkurentsi pakkusid. Aitäh teile, et mängu põnevamaks muutsite!

Kõikide võistkondade lõpptulemused olid järgmised:
I koht – võistkond nr 1 “Ramblin” (108 punkti)
II koht – võistkond nr 4 “Vaprad tuvid” (89 punkti)
III koht – võistkond nr 3 “Põdrad” (71 punkti)
IV koht – võistkond nr 5 “Ma ei tea” (68 punkti)
V koht – võistkond nr 6 “Tallinna kartulid” (64 punkti)
VI koht – võistkond nr 2 “Tiim” (50 punkti)

Soovime kõikidele värvikirevat sügist ja edukat kooliaastat! Loodame, et kohtume kunagi veel…

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/fahqwqDrjb4
Piltides nägi päev välja niisugune: