25. september 2017

25. september 2017

Täna kohtusid Tallinna Juudi Kooli ja Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased.

Üheskoos avastati Tallinna vanalinna, lahendati hulgaliselt ülesandeid, tehti pilte ja vaadati pilte, lahendati ära viktoriiniülesanded ja tunti mõnu ilusast päevast. Päev oli tõesti enneolematult soe ja päikesepaisteline. Oli tunne, justkui polekski sügis, vaid hoopis suvi. Nooredki olid rõõmsameelsed ja toimekad 🙂

Orienteerumine vanalinnas läks libedalt – kiiresti leiti üles kõik vajalikud paigad ja leiti lahendused antud ülesannetele. Võistkondade tulemused olid orienteerumise järgselt väga tasavägised.

Pärast orienteerumist sõime ühiselt lõunat. Noored üritasid sisse murda lukustatud laegastesse. Kaks võistkonda olid “luku lahti muukimises” eriti osavad ja kiired. Samas valmistas see ülesanne mõnele võistkonnale parajal määral pea murdmist. Lõpuks said aga kõik laekakesed lahti 🙂

Ühine piltide vaatamine toimus ka. Nägime toredaid fotosid. Viktoriini tulemused olid üle keskmise head. Mitmed lisapunktid saadi nuputamisülesannetest. Ja nii liitsime lõpuks kõik punktid kokku:
I koht – võistkond nr 7 “Seitse” (89 punkti)
II koht – võistkond nr 6 “Ässad” (86 punkti)
III koht – võistkond nr 1 “Kalevipoeg” (85 punkti)
IV koht – võistkond nr 8 “Midagi” (84 punkti)
V koht – võistkond nr 4 “Pirnid” (77 punkti)
VI koht – võistkond nr 5 “Küsimärk” (75 punkti)
VII koht – võistkond nr 3 “Kunnid” (71 punkti)
VIII koht – võistkond nr 2 “Keskpärane võistkond” (69 punkti)

Nagu näha, olid esimesed neli võistkonda vägagi tasavägised. Ainult mõni punkt oli vahet. Seega – võit ei tulnud kergelt, kuid lõpuks tuli see ometi! Päeva parim võistkond oli võistkond nr 7 “Seitse”. Palju-palju õnne võitjatele!

Täname teid kõiki toreda päeva eest ja soovime edukat kooliaastat!

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/uMZkVxIvgMs
Piltides nägi päev välja niisugune…