26. september 2017

26. september 2017

Täna kohtusid Saue Gümnaasiumi ja Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi õpilased. Igapidi toredad ja tegusad noored.

Üheskoos veedetud aeg möödus uskumatult kiiresti. Samas sai selle aja jooksul nii mõndagi ära tehtud… Kõik algas Õpetajate majas, kus saime üksteisega tuttavaks. Saue Gümnaasiumi õpilased esitasid meile omaloomingulise laulu, milles esines ka mitmeid huumorinoote. Tallinna noored pakkusid vastukaaluks kauneid viiulihelisid ja ülevaate oma tegemistest. Seejärel jagati ära varustus ja moodustati võistkonnad ning võistlus võiski alata.

Esimese etapina tuli vanalinnas leida üles mitmed ajaloolised paigad, kuulata lugusid nende paikade kohta, teha ära vajalikud fotod, küsitleda linnakodanikke ja teha lihtsalt head tiimitööd. Ja nagu tulemustest oli näha, said kõik võistkonnad väga hästi hakkama. Meeskonnatöö kulges kindlalt ja rahulikult.

Kenasti lahendati ära ka viktoriin ja saadi jagu mitmetest lisaülesannetest. Koodlukuga laeka avamine läks täna iseäranis kiiresti. Hästi tehtud! Kõik võistkonnad olid teinud ka hulgaliselt pilte ning nende ühine vaatamine kulges lõbusa naeru saatel.

Niiviisi saigi lõpuks päevake otsa ja jõudis kätte aeg kõik punktid kokku arvutada. Tulemused oli head. Võidu peale mängisid ilmselt kõik võistkonnad, kuid teistest ägedamad olid kalad ja tuvid. Kogu päeva jooksul olid nad üksteise kannul. Põneva võistluse võitis napi ühe punktiga võistkond nr 1 “Kala”. Palju-palju õnne!
Tuvid, ärge heitke meelt! Päevad pole vennad ja kui täna oligi kalapäev 🙂 , siis juba homme võib tulla tuvipäev 🙂 Loomulikult olid tublid ka kõik teised võistlejad.

Kokkuvõttes olid võistkondade lõpptulemused niisugused:
I koht – võistkond nr 1 “Kala” (99 punkti)
II koht – võistkond nr 7 “Tuvi” (98 punkti)
III koht – võistkond nr 4 “Team Number Neli” (89 punkti)
IV koht – võistkond nr 3 “Kolmas” (88 punkti)
V koht – võistkond nr 5 “Võistkond X” (81 punkti)
VI koht – võistkond nr 8 “Sõbrad” (78 punkti)
VII koht – võistkond nr 2 “Kaks” (77 punkti)
VIII koht – võistkond nr 6 “Hesburger” (67 punkti)

Täname teid kõiki toreda päeva eest ja soovime edukat kooliaastat! Loodame, et kohtume kunagi veel…

Selle päeva videoklipp asub siin: https://youtu.be/0gKYx9b8kqc
Piltides nägi päev välja niisugune…